X
Fischer RC4 The Curv Ti Allride + Кр. RC4 Z 11 GW '20
Купити

Fischer RC4 The Curv Ti Allride + Кр. RC4 Z 11 GW '20

Код товару: 240 621
Артикул: A08419
Доставка 1-4 дні
13 271.00 грн
19 107.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Fischer RC4 The Curv Ti Allride - з дерев'яним сердечником, який посиленим карбоном - дозволяє лижі з потрійним радіусом ідеально входити в кожен поворот. The Curv Ti залишається на траєкторії незалежно від перевантаження. Посилення тітаналом 0.5 забезпечує стабільність при будь-яких навантаженнях.

Лижа з три-радіусним бічним вирізом ідеальна в кожному повороті і забезпечує кращий контроль і передачу зусиль на протязі всього повороту - від чіткого входу в поворот з переходом на кант до фінішного прискорення при виході з повороту.

В рамках кожної моделі геометрія змінюється в залежності від ростовки. Кожна з моделей пропонує спеціально підібраний бічний виріз ідеально підходить для поворотів малого, середнього, або великого радіусу.

Радіус, м 13 (164)
Геометрія, мм 121-68-102
Ростовки,які випускаються,см 150 / 157 / 164 / 171 / 178
Кріплення RC4 Z11 GW Powerrail Brake 78 [G] Solid Bl.Racing blue/yellow
Рік 19 - 20

  • Air Carbon Ti - Комбінування Air Carbon та сплаву титану надають легкість та міцність. Гарантоване легке керування та оптимальні характеристики.  • Character Size - У колекції присутні лижі з різним характером - для різних стилів і різних дуг.


  • Concave Sidewall - Новий стандарт виробництва - для полегшення обробки кантів.


  • Free Milled Titanium - Титанал видимий на верхній поверхні. Новий, надзвичайно міцний виробничий стандарт.


  • On-Piste Rocker - новий On-Piste Rocker забезпечує трасовим моделям гармонійну поведінку в дузі, зменшуючи ризик помилок при перекантуванні.


  • Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби


  • Triple Radius - Складна трирадіусна геометрія бічного вирізу гарантує максимальний контроль і енергетику в усіх фазах повороту.


  • Sidewall Construction - Конструкція Sidewall для підтримки кантів, що надає високу стабільність, міцність та витривалість.Рейтинг товару


Відгуки про Fischer RC4 The Curv Ti Allride + Кр. RC4 Z 11 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати