X
Гірські лижі Fischer The Curv DTI + Кр. RSX Z12 '23
Купити

Гірські лижі Fischer The Curv DTI + Кр. RSX Z12 '23

Код товару: 240 621
Артикул: P08421
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Fischer The Curv DTI — Баланс плавності, швидкості, точності і стабільності, це все RC4 The Curv DTi. Форма Radical Triple Radius дозволяє виконувати динамічні і чіткі повороти будь-якого радіусу. Спеціально розташоване вуглецеве волокно в області кріплення забезпечує впевненість плавність і стабільність. Легка серцевина з тополі і Titanal роблять лижі дуже маневреними, та універсальними. Вага 1950 гр. / 164см. Комплект з кріпленням.

Радіус, м 13 (164)
Геометрія, мм 120-70-102
Ростовки,які випускаються,см 150 / 157 / 164 / 171 / 178
Кріплення RSX Z12
Рік 23
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Carbon Ti 0.5 - Дерев'яний сердечник з подвійною оболонкою з титану, посилений повітряним карбоном. Впевнене і точне зчеплення з кромкою і, як результат, надзвичайно плавний хід.Allride - Найновіша варіація Powerrail для покращення передачі потужності. Особливості: можлива настройка без інструментів, підходить для оренди.


On-Piste Rocker - новий On-Piste Rocker забезпечує трасовим моделям гармонійну поведінку в дузі, зменшуючи ризик помилок при перекантуванні.


Radical Triple Radius - остання розробка форми з потрійним радіусом дозволяє ще легше почати поворот. Також покращено передачу потужності та контроль протягом усього повороту.

Sandwich Sidewall Construction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.


Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби

World Cup Tuning - Канти та база мають надзвичайно точну обробку рівня Кубка Світу на найсучаснішому шліфувальному обладнанні в світі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer The Curv DTI + Кр. RSX Z12 '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати