X
Head Raptor 140 Rs
Купити

Head Raptor 140 Rs

Код товару: 243 814
Артикул: 607007
Доставка
12 322.50 грн
17 799.21 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Raptor 140 Rs - один з кращих спортивних черевиків з колодкою 96 мм. Має оптимальну жорсткість для верхнього експертного та спортивного рівня - з регулюванням в діапазоні 130-150 одиниць. Його відмінна риса - дуже якісно розрахована геометрія черевика, що поєднує комфорт в області стопи з дуже щільним охопленням п'яти й голеностопа.

Завдяки вдалому пластику, який піддається термоформуванню, лижник отримує ергономічно правильне положення над лижами і супер просту і точну передачу будь-яких зусиль на її профіль. Спробуйте ці черевики і ваша техніка відразу виросте на порядок вище - завдяки правильному положенню ноги та правильної передачі навантаження.


Індекс жорсткості 150 / 140 / 130
Ширина колодки, мм 94 мм (25,5); 96 мм (26,5); 98 мм (27,5)
Кліпси Racing Spine Flex алюмінієві на гвинтах, з мікро регулюванням (4), Важелі низького профілю;
Силовий ремінець 40 mm Double Power Booster Velcro Strap
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Low Racing Wedge

  • Double Power Booster Velcro strap - працює як подвійний ремінь для кращого закриття і більш щільного стягнення манжетою. Еластичний ремінь Booster дозволяє більш динамічно реагувати на черевик. В результаті виходить більш точна передача і більш швидка реакція на лижі.

  • FIS Approved Sole Thickness

  • Flex Performance Tuning

  • HP Frame Footbed

  • Pro Liner - для нових спортивних черевиків, розробники HEAD створили спеціальний новий внутрішній черевик: тонкий, але дуже точно термоформуючий. Тюнінгові вставки в районі ахілла у внутрішніх черевиках Racing Pro і Performance Pro зроблені з корку, який забезпечує максимальну точність і жорсткість для змагань. У моделях Heat Fit Pro вставки виконані з більш м'якого матеріалу.


  • Racing Double Canting

  • Rear Support Tuning

  • Spineflex - революційна концепція кліпс із гнучким елементом та замиканням цього елементу у призначеному місці, що забезпечує швидкість і легкість закривання кліпси.


Рейтинг товару


Відгуки про Head Raptor 140 Rs


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати