X
Head Raptor LTD '19
Купити

Head Raptor LTD '19

Код товару: 249 829
Артикул: 608015
8 999.30 грн
17 799.21 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head Raptor LTD - це один з найкращих спортивних черевиків Raptor з колодкою 96 мм (26,5). Він є повним аналогом відомої моделі Raptor 140S RS, випущений вперше на наш ринок у сезоні 2018/2019 в кольорі "графіт". Має оптимальну і досить високу торсійну жорсткість для лижників верхнього експертного та спортивного рівня - з регулюванням в діапазоні 150/140/130 одиниць.

Його відмінна особливість - дуже якісно розрахована геометрія черевика, що поєднує комфорт в області стопи з дуже щільним обхватом п'яти та стопи. Разом з вдалим пластиком, що піддається термоформуванню, це дає лижнику ергономічно правильне розташування над лижами і супер просту і точну передачу будь-яких зусиль на їх профіль. Спробуйте ці черевики та ваша техніка зразу зросте на порядок - за рахунок правильної позиції ноги та правильної передачі навантаження.


Індекс жорсткості 150/140/130
Ширина колодки, мм 94 мм (25,5); 96 мм (26,5); 98 мм (27,5)
Кліпси 4 зі сплаву Racing Spine Flex з мікрорегулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Low Racing Wedge

  • Double Power Booster Velcro strap - працює як подвійний ремінь для кращого закриття і більш щільного стягнення манжетою. Еластичний ремінь Booster дозволяє більш динамічно реагувати на черевик. В результаті виходить більш точна передача і більш швидка реакція на лижі.

  • FIS Approved Sole Thickness

  • Flex Performance Tuning

  • HP Frame Footbed

  • Pro Liner - для нових спортивних черевиків, розробники HEAD створили спеціальний новий внутрішній черевик: тонкий, але дуже точно термоформуючий. Тюнінгові вставки в районі ахілла у внутрішніх черевиках Racing Pro і Performance Pro зроблені з корку, який забезпечує максимальну точність і жорсткість для змагань. У моделях Heat Fit Pro вставки виконані з більш м'якого матеріалу.


  • Racing Double Canting

  • Rear Support Tuning

  • Spineflex - революційна концепція кліпс із гнучким елементом та замиканням цього елементу у призначеному місці, що забезпечує швидкість і легкість закривання кліпси.


Рейтинг товару


Відгуки про Head Raptor LTD '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати