X
Гірські лижі Head Supershape e-Titan + Кр. PRD 12 GW '23
Купити

Гірські лижі Head Supershape e-Titan + Кр. PRD 12 GW '23

Код товару: 247 107
Артикул: 313281
29 249.00 грн
38 950.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Supershape e-Titan — Термоядерна Бомба для гір! Найвсюдихідніший із Супершейпів. Швидкісний позашляховик для траси: універсальність і всюдихідність поєднуються з шаленою динамікою. У конструкції присутня подвійна система придушення вібрацій HEAD EMC, завдяки чому нам вдалося добре "прокачати" всю підвіску, ще більше підвищити плавність ходу лиж і їхню чіпкість. Крім того, талія 84 мм наділяє лижі дуже хорошою всюдихідністю за досить агресивної динаміки, закладеної в конструкцію Worldcup Sandwich. Подовжений 15% рокер ERA 3.0 S і талія 84 мм дозволяють цій швидкісній трасовій моделі легко спливати в розбитому снігу. Якщо вам на трасі потрібні швидкість, всюдихідність і універсальність, якщо ви хочете, не розбираючи дороги, на хороших ходах різати не тільки вельвет, а й розбиті ділянки траси, куди бояться навіть сунутися більшість лижників на вузьких лижах, то Титан - найкращий вибір. Впевнено йде дугами будь-якого радіуса. Нереальний карвінг у реальній сніговій каші - ось за що Титани завоювали величезну популярність, і за що ми їх любимо! Сподобається експертам, які шукають потужну всюдихідну і швидкісну модель. Комплектується рейковими кріпленнями підвищеної безпеки з повною діагоналлю PRD 12.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Технології: Активне придушення вібрації EMC, Graphene; Швидкісний рокер ERA 3.0 S, Швидкісна база UHM C зі структурою Race RD;
 • Інтерфейс: Платформа SuperFlex PR Base lowРадіус, м 15.7 (170)
Геометрія, мм 133 - 84 - 115 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення PRD 12 GW
Рік 22 - 23
Гарантія 12 міс. від виробника

ERA 3.0 S - спортивний рокер. На лижах серії Supershape використана технологія ERA 3.0 S - це апгрейд відомої технології ERA 3.0. У чому відмінність?
1. ERA 3.0 S має рокер 10% і камбер 90 % - для досягнення оптимального балансу між легкістю управління і агресивністю ведення лиж. По суті це практично ідеальне співвідношення.
2. Всі лижі серії Supershape мають очевидну V-подібну карвінгову форму носка, що дає відмінну маневреність, керованість, вхід в поворот і приголомшливі відчуття від ведення лиж. Конструкція сендвіч з дерев'яним сердечником і з двома титановими пластинами, по 0,6 мм кожна, забезпечують справжній спортивний драйв! 
3. Технологія KERS розташована в хвості лижі та забезпечує швидку  віддачу, прискорює лижі на виході з повороту.
            

 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


Speed Rocker -  комбінація камберу 90% по центру лиж і рокера 10% на початку лижі.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Supershape e-Titan + Кр. PRD 12 GW '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати