X
Гірські лижі Head V-Shape V10 + Кр. PR 11 GW '21
Купити

Гірські лижі Head V-Shape V10 + Кр. PR 11 GW '21

Код товару: 748 652
Артикул: 315200
Доставка 1-4 дні
16 499.00 грн
21 999.45 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head V-Shape V10 - Новинка! Флагманська і найширша модель нової серії карв універсалів V-Shape побудована з використанням найлегших і технологічних матеріалів: дерево Karuba, карбон і графен. За основу V-Shape V10 узятий новітній і супер легкий технологічний контур Lut Tech, на базі якої в тому числі частково побудована фрірайдова серія Kore. Концептуально, що важливо для розуміння цієї моделі, V10 потрапляє в нову Allride область колекції лиж Head, розташовану між серіями Kore і Supershape, тому для V10 характерні мала вага, висока маневреність і універсальність.

Досить широка талія 85 мм, рокер 20% і комфортний радіус 13,6 метрів дають всюдихідність, за рахунок якої лижник буде себе відмінно відчувати не тільки на підготовленій трасі, але також і в м'якому, розкислому снігу. V10 не призначена для агресивного спортивного катання і супер швидкостей, але зате їй характерні неймовірно легке управління, маневреність, підвищена прохідність. Нові лижі виявилися дуже живі, комфортні і легкі - це їх візитна картка. Сподобаються експертам і прогресивним лижникам, які шукають універсальну модель, а також тим, хто катається добре і вважає за краще фанове комфортне катання по трасах в будь-якому їхньому фінансовому стані.

Особливості:
  • Конструкція: Carbon Sandwich Cap;
  • Сердечник: легке дерево Karuba;
  • Посилення: карбон, графен;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа LYT Base PowerRAIL

Радіус, м 13.6 (170)
Геометрія, мм 139 - 85 - 121 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення PR 11 GW
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head V-Shape V10 + Кр. PR 11 GW '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати