X
Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Speed Pro + Кр. FF ST 16 '22
Купити

Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Speed Pro + Кр. FF ST 16 '22

Код товару: 748 587
Артикул: 313220
34 432.00 грн
43 050.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head WorldCup Rebels E-Speed Pro - Найшвидкісніша і найдовгорадіусна з "цивільних" гігантських моделей, продовжувач i.Speed ​​PRO минулого року, прокачаний новою амортизацією HEAD EMC. Конструкція цих гоночних лиж практично повністю аналогічна спортцеху, тобто по духу і втіленню - це Формула 1. Усередині E-Speed ​​PRO стоїть цеховий титанал 0,8 мм з графеновим шаром, що дає дуже високий контроль і серйозну динаміку. Плаваюча платформа WCR 14 дозволяє лижам вільно гнутися в глибоких нахилах. Від GS цю модель відрізняє за фактом тільки геометрія: радіус 18 метрів замість 25-28. В результаті маємо чудові лижі для високих швидкостей, які підходять для катання не тільки по прапорам GS, але і для звичайних трас. Цехова начинка дає велику перевагу саме на високій швидкості: супер стабільність, контроль і над точне управління. Навіть у невеликій ростовці лижі поводяться дуже чітко - це один з найбільш вдалих варіантів "громадського" GS для сильних експертів. C сезоні 20/21 в носку та п'ятці лиж вбудована новітня електронна система HEAD EMC - вона активно пригнічує вібрації, стабілізує лижі і робить їх ще більш чіпкими на льоду. Комплектуються новими спортивними кріпленнями FF ST 16.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,8 мм,
 • Прогин: Rebel Камбер 100%;
 • Активне придушення вібрації EMC,
 • Graphene;
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race, гаряче нанесення мазі;
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate WCR 14;

Геометрія (боковий виріз)
Ростовка Носок Ширина талії П'ятка Радіус
170 117 67 98 16.1
175 118 67 99 17
180 118 68 99 18
185 119 68 100 18.9

Радіус, м 18.0 / 180
Геометрія, мм 18/68/99 (180 см)
Ростовки,які випускаються,см 170 / 175 / 180 / 185
Кріплення FF ST 16
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Speed Pro + Кр. FF ST 16 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати