Швейцарець Марко Одерматт виграв змаганнях з гігантського слалому в австрійському Зьольдені. Це п'ята перемога Одерматт в змаганнях Кубка світу і перша - в рамках етапу Worldcup Opening. Швейцарський спортсмен зміг випередити за сумою двох заїздів австрійця Роланда Ляйтінгера, який лідирував після першої спроби, і словенця Жана Кранец.

Всі результати змагань чоловіків в Зьольдені, Кубок світу

Американка Мікейла Шиффрін здобула перемогу в Зьольдені, у стартовій гонці з гірськолижного спорту. Виграла у швейцарки Лари Гут-Бехрамі і діючої власниці Кубка світу в загальному заліку Петри Влхової.

Мікейла Шиффрін обіграла швейцарку Лару Гут-Бехрамі на 0,14 сек, а словачку Петру Влхову - на 1,30 сек, тим самим здобувши свою 70-ту перемогу на трасі Кубка світу з гірськолижного спорту.

Також в хорошій формі виявилася Лара Гут-Бехрамі зі Швейцарії, яку тренує іспанець Алехо Ервас. Вона фінішувала першою в першій спробі, але в підсумку її на 0,14 сек обігнала «ракета» Мікейла Шиффрін.

Петра Влхова теж залишилася задоволена своїм результатом. Після 6-го місця на першій трасі вона виявилася на подіумі, але зі значною різницею в 1,30 секунди.

Коментарі - Марко Одерматт та Мікейла Шиффрін переможці змагань на відкритті сезону в Зьольдені