Місяць до початку лижного сезону 2020/21 в Фінляндії

Дві великі гірськолижні зони в Фінляндії повідомляють, що залишився всього місяць до відкриття лижного сезону 2020-2021. Леві і Рука планують відкритися в п'ятницю, 2 жовтня 2020 р. Рука назвав час початку роботи першого підйомника о 9:30.

Два курорти використовують сніг, зібраний минулої весни, під ізолюючими укриттями, щоб захистити його від літнього тепла, а потім знову розкласти по схилах, коли температура почне падати, - щоб бути впевненими в даті відкриття.

Такий метод зараз використовує Кітцбюель в австрійському Тіролі, який планує відкритися через три тижні і зазвичай він є першовідкривачем з не льодовикових курортів у Альпах.

Однак Леві та Рука, ймовірно, не стануть першими курортами в Скандинавії (або Європі, або Північній півкулі) без льодовика, які відкриють зимовий сезон 2020-2021, повідомляє inthesnow.com. Норвезький Квітфьель, так само зберігає тогорічний сніг, буде відкритий для тренувальних груп, а також на кілька годин кожні вихідні для власників сезонного абонемента з 26 вересня.
Всі новини
Новини