Roeckl


Історія бренду Roeckl починається з маленької ремісничої майстерні, що виготовляла в Мюнхені лайкові рукавички. Майстер шкіряної справи Jakob Roeckl (Якоб Рёкл) прагнув того, щоб його рукавички були не тільки красивими, але і служили своїм власникам - і чоловікам, і жінкам - як можна довше. Тільки так можна стати кращим у своїй справі! Кілька років пошуків і експериментів - і Якоб знайшов і запатентував новий спосіб вироблення шкіри.

Маленька справа стала розширюватися, до ретельної і акуратної обробки додався вибір вишуканих матеріалів. А сама майстерня стала сімейною справою.

У 1870 році син майстра Крістіан Рёкл побудував в Мюнхені фабрику, на якій працювало близько тисячі осіб, а вироби стали продаватися по всій Німеччині. Фірмові магазини відкрилися в Берліні, Бремені, Кельні, Вісбадені, Франкфурті-на-Майні. А про рукавички Roeckl дізналися король Людвіг II Баварський і імператриця Єлизавета Австрійська.

Компанія пишається тим, що в 1893 році отримала титул «Королівський баварський придворний постачальник». Приблизно з цього часу мюнхенські рукавички стають відомими далеко за межами Німеччини - їх носили короновані особи.

Велике підприємство, що постачає рукавички на всю Європу, не відмовилось від ручної праці, а навпаки, зробило це своєю родзинкою: тільки досвідчена рука хорошого майстра здатна створити виріб виняткової якості.

Навіть зараз, на початку XXI століття багато етапів роботи над рукавичками, шовковими хустками Рёкл включають в себе безліч ручних операцій. Так, наприклад, малюнок легендарних шовкових хусток накочується вручну, руками обробляється і край виробу, що повністю виключає дрібні огріхи. Жіночі шовкові хустки Roeckl по праву прирівнюються до витворів мистецтва.

У 1966 році майстри фабрики під керівництвом праправнука її засновника Штефана Рёкла розробили унікальну анатомічну модель рукавичок Patented Cut, що стала основою спортивної колекції. Спеціалізовані рукавички для велосипедистів, лижників, майстрів кінного спорту, сноубордистів були настільки добре прийняті спортивним співтовариством, що в 1972 році Roeckl виступили офіційним партнером Олімпійських ігор в Мюнхені.

Детальніше на сайті виробника: www.roeckl.com