X
Rossignol Alltrack 70 W '17
Купити

Rossignol Alltrack 70 W '17

Код товару: 238 082
Артикул: RBF3360
Доставка
5 200.25 грн
9 108.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 70 W - революційно поєднують в собі точність трасового черевика і універсальність фрірайдового, для лижниць середнього рівня. Нова технологія підошви WTR "Walk to Ride""дозволяє легше і комфортніше ходити в горах, технологія Posi Block дозволяє переводити черевик в положення катання/ходіння за допомогою ручного перемикача.

Полегшена стільникова структура Sensor Grid і технічний внутрішній черевик OptiSensor 3D з матеріалами різної жорсткості забезпечують поліпшене охоплення стопи, комфорт і точну підтримку ступні.

Як утеплювач використовується Thinsulate, який, згідно з дослідженнями, забезпечує кращу термоізоляцію з усіх наявних матеріалів на даний момент. Міцні підошви черевиків більш стійкі на слизьких поверхнях і менше стираються з часом. Ширина колодки 102 мм.

Індекс жорсткості 70
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 MICRO - 100% ALUMINIUM
Силовий ремінець 40мм
Кантінг -
Рік 16-17

  • 102 mm Sensor Grid -  технологія Sensor базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. В оболонку вбудована сітка із внутрішньої та зовнішньої сторони. Вона посилює оболонку черевика, збільшує кручення та жорсткість. Забезпечує комфортне катання завдяки обхвату по діагоналі для більш точного керування. Нові внутрішні черевики, які побудовані на одній конструкції, розроблені щоб відповідати анатомічним особливостям ніг, діляться на два типи: 100 мм для моделей Pro Alltrack; 102 мм для Alltrack моделей. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 102 мм.

  • Diagonal Buckles / Alltrack - запатентована система Rossignol, замки розташовані у  діагональному напрямку, що дає більш природне облягання ніг і фіксації п'яти. На моделях PRO замки максимально полегшені для додаткової легкості.

  • Easy Entry Insert - вставка з більш гнучкого матеріалу, застосований в зоні підйому, що робить черевик комфортним при одяганні та при катанні.

  • Optisensor 3D Women Liner - тому що все починається з ніг, Alltrack liner був ретельно розроблений і сконструйований беручи до уваги анатомію ніг. Кожна морфологічна деталь важлива і потребує відповідних матеріалів. Кожна область стопи відіграє свою власну роль при техніці керування лижами. Optisensor 3D liner був розроблений дотримуючись наступних імперативів (обов'язкових норм): Support Zone матеріали-наповнювачі в задній частині внутрішнього черевика (лайнера) створюють відмінну фіксацію (підтримку) п'яти для гарантованої точності. Wrapping Zone - зона в районі підйому; розміщення матеріалів і їх конструкція в цій області оптимізує чудовий контроль. Шнурівки, які йдуть в комплекті, дають можливість затягувати внутрішній черевик відповідно до побажань лижника, для ще більшої продуктивності. Comfort Zone - чутлива зона в області кістки (передплесна), яка часто схильна до проблем. Для забезпечення повного комфорту ця зона покрита гнучким матеріалом по всій підкладці. Mobility Zone - зона з обох сторін підкладки (лайнера), це еластична секція у внутрішньому черевику, яка забезпечує комфорт та легке сходження чи прогулянку на схилі.


  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Thinsulate® Insulation - відмінна теплоізоляція завдяки використання Thinsulate®, технологічного волокна розробленого компанією 3M. Дослідження проведені в лабораторії показали, що  Thinsulate® забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості в наш час на ринку. Дуже тонкі волокна - забезпечують відмінний комфорт та зберігають тепло.

  • Walk To Ride - це конкретний знак, сертифікат TÜV (сертифікація, інспекційний орган) що гарантує сумісність між кріпленнями конкретних лиж та конкретною частиною черевика в зоні п'яти. Ці частини роблять ходьбу легкою, підвищуючи безпеку і продуктивність, завдяки етикетці TÜV.
Зберегти

  • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alltrack 70 W '17


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати