X
Гірські лижі Rossignol Experience 76 Ci W + Кр. Xpress W 10 '21
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience 76 Ci W + Кр. Xpress W 10 '21

Код товару: 749 656
Артикул: RAJFG03/RRJ03FG
Доставка 1-4 дні
10 499.47 грн
13 530.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience 76 Ci W - це ідеальні жіночі лижі для того, щоб насолодитися всією багатогранністю гірськолижних курортів - вони однаково добре підходять для ефектного карвінгу на підготовлених трасах і веселощів за їх межами. Талія 76 мм і збалансований рокер дозволяють без праці і на будь-якому рельєфі і стані снігу задавати поворот, а слаломна геометрія зберігає стабільність лижі.

Універсальність
Універсальна конструкція рокера All-Terrain Rocker забезпечує лижам точність і контроль на жорстких трасах, але при цьому робить лижу досить маневреною для катання по свіжому снігу.

Прийнятна жорсткість і стабільність
Технологія LCT (Line Control Technology) - більш м'яке поводження і поліпшене віброгаіння дозволяють впевнено керувати лижами.

Покращений контроль
Технологічна конструкція носка лижі AIr TIp VAS гасить вібрації для комфортної та впевненої їзди по будь-якому стану снігу.

Маневреність і впевнене зчеплення з поверхнею
Прогресивний бічний виріз надає лижі ідеальну форму для веселого і стабільного катання по будь-якому рельєфу і незалежно від стану снігу.

Збалансована вага і жорсткість
Сердечник з тополі дозволив добре збалансувати вагу, жорсткість і стабільність лижі і надати їй особливу універсальність - ідеальне поєднання ефективної передачі зусилля і маневреності.

Радіус, м 14,5
Геометрія, мм 123-76-109
Ростовки,які випускаються,см 138 / 146 / 154 / 162
Кріплення Xpress W 10
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

Air Tip VAS - абсолютно нова суміш із знакових інновацій Rossignol, яка зменшує вагу і поглинає носові удари, забезпечуючи чистий контакт зі снігом і контроль над лижею. Вбудований демпфер Visco гасить удари і стабілізує лижі.

All Terrain Rocker - новий профіль, адаптований до будь-якої місцевості і снігу, забезпечує більш збалансоване поєднання точності жорсткого снігу і грайливості м'якого снігу. Довші, більш прогресивні профілі носа лижі та раннього підйому хвоста регулюються для кожної моделі, забезпечуючи більш цілеспрямовану роботу на будь-якій місцевості.

  • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Progressive Sidecut - новий профіль є абсолютно новою формою для сучасних гірських лиж. Він забезпечує надійне зчеплення з трасою, одночасно створюючи грайливість і плавність, дозволяючи дрейфувати, ковзати і прорізати будь сніг. Закруглений ніс і хвіст лижі забезпечують миттєве зчеплення при повороті, але все ж таки дають можливість і пограти.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience 76 Ci W + Кр. Xpress W 10 '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати