X
Гірські лижі Rossignol Experience 80 Ci W + Кр. Xpress 11 W GW '21
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience 80 Ci W + Кр. Xpress 11 W GW '21

Код товару: 749 651
Артикул: RAJFH02/RRJ02FH
Доставка 1-4 дні
11 249.28 грн
15 180.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience 80 Ci W - це дійсно універсальні жіночі лижі, однаково добре поєднують в собі продуктивність на підготовлених трасах і маневреність за їх межами. Талія 80 мм і збалансований рокер допоможуть вам маневрувати в умовах змішаного снігу, а слаломна конструкція забезпечує моментальний відгук і стійкість для ще більш впевненого катання.

Універсальність
Універсальна конструкція рокера All-Terrain Rocker забезпечує лижам точність і контроль на жорстких трасах, але при цьому робить лижу досить маневреною для катання по свіжому снігу.

Прийнятна жорсткість і стабільність
Адаптована технологія LCT (Line Control Technology) - більш м'яке поводження і поліпшене віброгасіння дозволяють впевнено керувати лижами.

Покращений контроль
Технологічна конструкція носка лижі AIr TIp VAS гасить вібрації для комфортної та впевненої їзди по будь-якому стану снігу.

Маневреність і впевнене зчеплення з поверхнею
Прогресивний бічний виріз надає лижі ідеальну форму для веселого і стабільного катання по будь-якому рельєфу і незалежно від стану снігу.

Плавність і продуктивність
Сердечник HD Core забезпечує хороший баланс віброгасіння і руху.

Радіус, м 15
Геометрія, мм 123/80/113
Ростовки,які випускаються,см 142 / 150 / 158 / 166
Кріплення Xpress W 11 GW B83
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Light Wood Core - завдяки новому полегшеному сердечнику з дерева Paulownia лижі на 15% легші від своїх попередників, але при цьому залишаються такими ж міцними. У поєднанні з діагональними волокнами лижі стали ще більш стабільними, при цьому спростивши підйоми в гори. Вони стали продуктивними, стабільними, маневреними, а це тільки додасть задоволення від катання.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience 80 Ci W + Кр. Xpress 11 W GW '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати