X
Шолом Rossignol Hero Templar Impacts Sl (With Chinguard) '22
Купити

Шолом Rossignol Hero Templar Impacts Sl (With Chinguard) '22

Код товару: 245 040
Артикул: RKIH100
Доставка 1-4 дні
4 124.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Hero Templar Impacts Sl (With Chinguard) — Сучасний стиль та безкомпромісне протиударне покриття для одержимих швидкістю.

Hero Templar Impacts Sl — це легкий гоночний шолом у сучасному стилі з точною посадкою для максимального комфорту. Він оснащений технологією EPP Multi-Impact для збільшення строку служби без шкоди для посадки, ваги або аеродинаміки. Технологія R-fit дозволяє точно налаштувати посадку, у той час, як фіксовані вентиляційні канали підтримують постійну циркуляцію повітря без прямого контакту, щоб вам було прохолодно та комфортно.

Особливості:
  • Міцний захист: мультипроцесорна технологія EPP включає розширений поліпропілен, який збільшує довговічність протягом регулярного щоденного використання, що допомагає шолому довше зберігати захисні властивості поглинання ударів.
  • Точна посадка, повний дизайн корпуса: Race fit пропонує точну посадку, дизайн з порожнистою оболонкою та фіксованими вухами.
  • Регульована посадка: система Dial R-Fit забезпечує кращу підгонку та призначена для максимального комфорту, підтримки та захисту.
  • Вбудована циркуляція повітря: вентиляційні отвори працюють з вентиляційними каналами між шарами вкладишів, підтримують постійну циркуляцію повітря без холодних плям або прямого контакту з головою.


Зовнішня частина шолома EPP
Вентиляція PERMANENT
Вставки на вуха Rigid
Вага 490 г
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Шолом Rossignol Hero Templar Impacts Sl (With Chinguard) '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати