X
Rossignol Pursuit 600 CAM + Кр. NX 12 Konect Dual B80 '19
Купити

Rossignol Pursuit 600 CAM + Кр. NX 12 Konect Dual B80 '19

Код товару: 248 361
Артикул: RRH02BY/RAGBY01
12 349.16 грн
21 999.12 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Rossignol Pursuit 600 CAM - призначені для карвінгового катання по підготовлених трасах гірськолижників експертного рівня. Технології Power Turn Rocker і Prop Tip забезпечують легкий вхід в поворот і стабільне ведення дуги протягом усього спуску.

Технологія Prop Tip забезпечує адаптивну торсійну жорсткість за рахунок перфорованого носка лижі і п'яти. Це покращує характеристики віброгасіння і еластичності лижі, а також збільшує зону контакту канта з поверхнею при обгинанні рельєфу. Технологія Carbon Alloy Matrix забезпечує надійну стабільність і відмінне віброгасіння.

Радіус, м 14 m (170)
Геометрія, мм 126 - 74 - 110
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення NX 12 Konect Dual B80 Black Red
Рік 18 - 19

  • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pursuit 600 CAM + Кр. NX 12 Konect Dual B80 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати