Шоколад "Milka" - найвідоміший спонсор зимових видів спорту

 Згідно з останніми дослідженнями ринку від журналу «Promit on behalf of Sponsors», Milka - найвідоміший бренд зимових видів спорту у сезоні 2010/2011. Цей виробник шоколаду підтримує зимові види спорту протягом декількох років, і його тривалі зусилля, здається, окуплються.

 Milka був одним з офіційних партнерів гірськолижного чемпіонату світу FIS 2011 в Гарміш-Партенкірхені (Німеччина) і кількох подій Кубка світу FIS минулого сезону. Milka також спонсорує так звану «гірськолижну жіночу команду Milka» (Milka Ski Girls team), в яку входять німкеня Марія Хефл-Ріш, словенка Тіна Мазе, француженка Інгрід Джекмод, чешка Сарка Захробска і австрійка Мікаела Кірхгассер.

 Майже третина (28.7%) учасників опитування згадали бренд Milka як спонсора чемпіонату світу з гірськолижного спорту в Гарміш-Партенкірхені в лютому 2011, а у кожного четвертого (24.3%) виникла асоціація Milka і «Турне чотирьох трамплінів», хоча бренд більше не є офіційним спонсором події, а лише підтримує стрибуна Мартіна Шмітта з 1999 року.


Всі новини
Новини