X
Спальник Marmot KID`S TRESTLES 30 african violet/vibrant purple -Lft
Купити

Спальник Marmot KID`S TRESTLES 30 african violet/vibrant purple -Lft

Код товару: 213 887
Артикул: 21520
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 місяців
Товар відсутній

Спальник Marmot KID`S TRESTLES 30

Дитяча модель Trestles 30. Такий же теплий, м'який, практичний, як і дорослі моделі. Спальник підходить для пішого і гірського туризму. Відпочивайте активно разом всією родиною!

Особливості:
 • Утеплювач SpiraFil High Loft
 • Wave Construction - спеціальна схема викладки утеплювача хвилями для забезпечення максимального тепла і додаткової ізоляції
 • 3D конструкція капюшона
 • Спеціальна кишенька для дрібниць
 • Класичне трапецієподібне відділення для ніг - приймає форму ступень
 • Компресійний мішок
 • "Чутливі" шнури - помітні в темряві на дотик
 • Легке регулювання капюшона
 • Антизакусуюча планка вздовж блискавки
 • Дві петлі на зовнішній стороні відділу для ніг для провітрювання спальника
 • Двосторонні блискавки - для вентиляції і зістібання спальників. Двосторонні повзунки на блискавках дозволяють використовувати їх як всередині, так і зовні спальника
 • Валик навколо обличчя.

Температура, °C min, comfort, max -1 (+0,8 +5,7 -14,5 - EN Rating)
Вага спальника, кг 1.162
Упаковка, см -
Розмір, см 152
Наповнювач -
Наповнювач, г -
Внутрішній матеріал 100% Polyester Tafffeta DWR 2.2 oz/yd
Зовнішній матеріал 100% Polyester Embossed DWR 2.2 oz/yd
Фурнітура YKK
Гарантія 12 місяців
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Marmot KID`S TRESTLES 30 african violet/vibrant purple -Lft

ejQkfIKV7
17.11.2013 - 09:40
Taking the ovewiver, this post hits the spot http://fbnckg.com [url=http://wrmwajdj.com]wrmwajdj[/url] [link=http://pbrppqkli.com]pbrppqkli[/link]
KufVPgWNes9
15.11.2013 - 11:40
Great common sense here. Wish I'd <a href="http://fgchdfk.com">thghout</a> of that.
AgAjL3iVK
13.11.2013 - 18:52
You've got to be kidding me-it's so trpnasarently clear now! http://fufzprc.com [url=http://bfsyeh.com]bfsyeh[/url] [link=http://sahkfkwasj.com]sahkfkwasj[/link]
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати