Тисячі туристів застрягли в горах Австрії

 На Австрію обрушився сильний снігопад, який призвів до того, що майже 30 тисяч туристів опинилися заблокованими на гірськолижних курортах цієї альпійської республіки.

 Снігові маси перекрили гірські дороги і не випускають туристів, які хотіли б уже виїхати із своїх готелів. Влада Австрії закликає постраждалих від погоди, до терпіння.

 "Раптово нас оточила біла хмара, а потім навколо стало темно і тихо, - розповідають очевидці. - Ми хотіли виїхати в четвер, але нам сказали, що дороги закриті. Ми залишилися ще на ніч. У п'ятницю вранці нам сказали, що виїхати у нас знову не вийде, і ми залишилися ще на ніч".

 До теперішнього часу дорожнім службам вдалося відкрити кілька трас, але на них тут же утворилися пробки в обидві сторони відразу. Закрито і багато гірськолижних трас.

 Як і раніше неясною залишається ситуація з юнацькою Зимовою олімпіадою, яка повинна відкритися в Інсбруку 13 січня. Ступінь загрози снігових лавин в регіоні оцінюється в чотири бали за п'яти бальною шкалою, і кількість снігу все зростає.


Всі новини
Новини