Вдало пройдена дистанція гірськолижника Свіндаля

Своє впевнене повернення в Кубок світу по гірських лижах сьогодні знову доказав Аксель Лунд Свіндаль (Норвегія). На трасі американського гірськолижного курорту Бівер-Крік він другий раз підряд опинився кращим - в супергіганті йому не було рівних. На складній трасі, яка покорилася йому вчора в швидкісному спуску, Свіндаль показав відмінну техніку и дуже чітко пройшов дистанцію. Для норвежського спортсмена друга підряд перемога особливо важлива. Як він признавався в інтерв`ю, перед етапами в Бівер-Крік він відчув себе не цілковито впевнено. Рік назад власне тут він впав, отримав серйозні травми і був змушений пропустити весь сезон.  
Другий результат показав легендарний Херман Майер (Австрія). Він міг фінішувати и першим и знову здивувати вболівальників, але на верхній частині траси не зміг виложитись по повній.

Cьогоднішня траса виявилася досить загадковою: Боде Міллер (США) ледве не зійшов з дистанції, але якимось чудом зміг встояти на лижах і фінішувати. Зійшли з траси такі відомі гірськолижники як Дідьє Куш (Швейцарія), Патрік Штаудахер (Італія), Даніэль Альбрехт (Швейцарія), Андрій Ерман (Словенія), Манфред Мельг (Італія) і багато інших. Практично всі вони вилітали в одному  і тому ж місці, не зумівши вписатися в поворот.

 Гонка здивувала серьйозним падінням канадського гірськолижника Мануеля Осборн-Параді. Він на великій швидкості врізався в вишку на крутій ділянці дистанції, З невідщіпнутими лижами пролетів по трасі і врізався в сітку. По першим даним, все обійшлось й він зміг самостійно добратися до фініша.

Ще в більш підступному місці швейцарський гірськолижник Корнель Цугер перекрутився в повітрі, приземлився на голову, з невідщіпнутими лижами пролетів по трасі, зніс рекламну розтяжку і на декілька секунд втратив свідомість.


Всі новини
Новини