23 і 24 жовтня в австрійському Зьольдені відкриття Кубка світу з гірськолижного спорту

23 і 24 жовтня в австрійському Зьольдені починається сезон змагань Кубка світу.

День, коли світові гірськолижні зірки змагаються один з одним на льодовику Реттенбах - це не тільки початок захопливих змагань. Це стартовий сигнал для початку зимового сезону!

У Зьольдені вже зібрався весь гірськолижний світ, практично всі команди тренуються на трасах Реттенбаха. У минулі вихідні директор гонки Райнер Гштрайн повідомив про 86 спортсменів і 57 спортсменок, які візьмуть участь в змаганнях Worldcup Opening.


Наступний етап Кубка пройде 13-14 листопада в Леху.

Після Леха жінки відправляться в фінський Леві, де пройдуть два слаломи, а потім і жінки, і чоловіки полетять в Північну Америку, оскільки в календар Кубка світу сезону 21-22 повернулися північноамериканські гонки, які, як правило, пройдуть в Канаді і США в кінці листопада - початку грудня.


Перший чоловічий слалом відбудеться на початку грудня в Валь д `Ізер. З розкладу Кубка світу повністю зникла альпійська комбінація, як у чоловіків, так і у жінок. Єдині індивідуальні паралельні гонки пройдуть 13-14 листопада в Леху, командні змагання - під час фіналів Кубка світу в Мерібелі / ​​Куршевелі (Франція) в березні. У програмі Олімпійських ігор, які розпочнуться 6 лютого 2022 року, - вже традиційні гірськолижні види, включаючи альпійську комбінацію і командні змагання (Team Event). Індивідуальних паралельних гонок на Олімпіаді в Пекіні не передбачено. Всі олімпійські змагання пройдуть в гірськолижному кластері Яньцин.

В цілому, сезон буде дуже і дуже цікавим. Буде цікаво спостерігати за ходом змагань, відзначати перемоги молодих спортсменів і поразки ветеранів, а в кінці сезону порадіти за переможців!Всі новини
Новини