250 мільйонів на "велосипедну революцію"

Британська влада виділить понад 160 млн фунтів / 249 млн доларів  на будівництво інфраструктури для велосипедистів і заходи, які дозволять зробити дороги країни більш зручними для пересування на двоколісному транспорті. Про це повідомив телеканал «Скай ньюс». Він наводить заяву уряду королівства.

Зазначені кошти будуть розподілені між вісьмома британськими містами, в числі яких Бірмінгем, Манчестер і Лідс, а також чотирма національними парками. Крім створення спеціальних виділених смуг, які не будуть перетинатися з автомобільними дорогами, по всій країні найближчим часом будуть відкриті сотні нових зручних велосипедних маршрутів. Вони зв'яжуть основні визначні пам'ятки беруть участь в урядовій програмі міст, а також значно спростять транспортну ситуацію.

В цілях безпеки велосипедистів у Сполученому Королівстві збільшиться число вулиць, швидкість руху на яких буде обмежена 20 милями на годину / 32 кілометри на годину /. Власників вантажівок зобов'яжуть встановлювати додаткові дзеркала бокового виду, обговорюється і можливість повної заборони в'їзду великовантажних автомобілів до центру британських міст. Крім того, на автомагістралях з'являться більш зручні з'їзди для велосипедистів, а на небезпечних для них ділянках доріг будуть встановлені спеціальні знаки.

«Метою уряду є не тільки спростити та убезпечити велосипедний рух, але і стимулювати якомога більше людей вибирати даний вид транспорту», ​​- заявив прем'єр-міністр королівства Девід Кемерон.


Всі новини
Новини