29 Альпійські раллі в Кітцбюелі

1 червня 2016 р :: Альпійське ралі Кіцтбюля вважається одним з самих найкрасивіших подій з класичними автомобілями в альпійському регіоні. Так що немає нічого дивного в тому, що шанувальники олдтаймерів з усього світу з року в рік приїжджають в Кітцбюель, щоб провести тут незабутній тиждень. 29-е Алпіскі ралі відбудеться з 1 по 4 червня 2016.

Чудовий гірський ландшафт Тіролю стане незрівнянними лаштунками для проведення одного з найкрасивіших ралі олдтаймерів. З року в рік ця подія привертає шанувальників класичних автомобілів в місто знаменитого спуску Ханенкамм. Участь численних знаменитих представників гоночного автоспорту, шоу-бізнесу, індустрії та спорту надає Альпійському ралі відтінок ексклюзивності. Так у 2009 році у відкритті ралі вперше взяв участь зірка Формули-1 Міхаель Шумахер, поряд з асом гонок Хансом-Йоахімом Штук, що має прізвисько «шибеник», плеймейт Гитта Закс або актриса Катерина Якоб.

Як і в попередньому році олдтаймери пройдуть приблизно 500 км по красивих альпійських гірських трасах Тіролю і Зальцбурга. По закінченню буде проведений парад олдтаймеров в Кітцбюелі в історичній частині міста.

У 2015 році, як і в минулий рік, Альпійське ралі буде оцінюватися за двома категоріями: спортивна нагорода Alpenrallye-Sport-Trophy для ентузіастів авторалі і класична нагорода Alpenrallye-Classic-Trophy для любителів комфорттної їзди. Найсучасніша глобальна система позиціонування GPS буде вести хронометраж автомобілів, які змагаються за спортивну нагороду Sport-Trophy.

Найрозкішніші зразки історії автомобілебудування постануть під час Альпійського ралі перед публікою: благородні лімузини, елегантні спортивні купе і темпераментні гоночні спортивні автомобілі таких відомих марок, як Lamborghini, Bentley, Ferrari, Porsche, Rolls Royce, Aston Martin, Lagonda, Mercedes-Benz, Jaguar , Maserati, а й такі рідкісні і благородні марки автомобілебудування, як: Facel Vega, Arnolt або Iso Rivolta. На альпійському ралі крім автомобілів мрії можна буде також помилуватися обраною повсякденною класикою автомобілів від ауді до фіата, від форда до Вольксваген, які були раніше повсякденними автомобілями і яким були віддані серця численних глядачів.Всі новини
Новини