7 січня слалом у Загребі

    7 січня в Загребі після другої спроби Костеліч лідирував, показавши відмінну техніку на рідній трасі за підтримки 20000 тисяч уболівальників, незважаючи на це француз Жан-баптіст Гранж  вирвав перемогу з рук хорватського слаломіста Івіци Костеліча на нічній трасі в Загребі. Третім фінішував 24-літній італієць Гильано Раццолі. До цього він жодного разу не піднімався на подіум Кубка світу і показував добрі результати лише в Кубку Европи.

   Категорично не повезло в затуманеному Загребі американцям. Тед Лігеті помилився і не зміг показати добрий результат. А Боді Міллер, хоча й непогано пройшов першу спробу, був дискваліфікований. Міллера звинувачують в тому, що його черевики опинилися на 0.2 мм вище, ніж належить по правилах. Схоже, що Head чекає черговий скандал з одним з кращих гірськолижників світу.

    Сюрпризом гонки став результат, який показав Ларс Елтон Міре з Норвегії: з 70-го місця він зміг піднятися на сьоме. Завдяки своїй перемозі Жан-баптіст Гранж піднявся на перше місце в загальному заліку, обігнавши Свіндаля.


  
 Загальний залік:
1. Жан Баптист Гранж (Франція) - 466
2. Аксель Лунд Свіндаль (Норвегія) - 444
3. Бенджамін Райх (Австрія) - 433
4. Івіца Костеліч (Хорватія) - 395
5. Дідье Куш (Швейцарія)- 379  

10.Боде Міллер(США)-290
11.Тед Лагеті(США)-279
12.Херман Майер(Австрія)-263


Всі новини
Новини