X
Багатофункціональна сокира Adimanti AXE-003
Купити

Багатофункціональна сокира Adimanti AXE-003

Код товару: 016 953
Артикул: AXE-003
1 560.00 грн
Безкоштовна доставка

Adimanti AXE-003 багатофункціональний інструмент, чия конструкція включає гостру сокиру і ряд дрібних доповнень. Виріб призначений для використання в польових умовах і володіє компактними розмірами, що дозволяє носити інструмент в туристичному рюкзаку або зберігати в багажнику автомобіля.

Сокира Adimanti AXE-003 належати до похідного типу інструментів, який має розширений функціонал внаслідок ряду дрібних доповнень. Основне призначення моделі-використання в екстремальних умовах для виживання на природі, хоча виріб також підійде для пікніка або дачного відпочинку, щоб нарубати гілок, розпалити багаття або обробити рибу.

Матеріалом для полотна служить сталь Гадфільда. Це легована марка сталі, яка відрізняється зносостійкістю і здатністю витримувати екстремальні навантаження, при яких інші матеріали деформуються і приходять в непридатність. Завдяки високому вмісту марганцю і оптимальній товщині 5 міліметрів, сталь справляється з важкою роботою, а лезо легко заточується за допомогою кишенькових абразивних каменів. Довжина полотна становить близько 145 міліметрів. Обух інструменту можна використовувати як молот для розколювання твердої деревини.

Топорище моделі Adimanti AXE-003 виготовлено з алюмінієвого сплаву і складається з двох подовжувачів, які кріпляться один до одного за допомогою нарізного сполучення. Алюміній характеризується малою вагою і несприйнятливістю до корозії, тому руків'я зберігає свій первинний зовнішній вигляд протягом довгого часу. Подовжувачі мають ромбоподібний візерунок, який полегшує утримання інструменту в руках і підвищує його безпеку. Загальна довжина інструменту становить 45 сантиметрів.

Сокира Adimanti AXE-003 є мультифункціональним виробом, що складається з декількох корисних інструментів:

  • сокира: 1 шт;
  • Подовжувач: 2 шт;
  • ніж з прямою і серрейторной заточуванням: 1 шт;
  • магнієве кресало: 1 шт;
  • свисток: 1 шт;
  • склобій: 1 шт;
  • компас: 1 шт.

Базовий набір включає фірмовий чохол, призначений для зберігання полотна сокири. Він щільно утримує інструмент всередині і підвищує безпеку його транспортування. Топорище також має темляк, який можна надіти на руку, щоб запобігти вислизанню сокири з вологої долоні.


Матеріал -
Вага, г: -
Розмір, см -
Матеріал сталь
Інструменти сокира: 1 шт; Подовжувач: 2 шт; ніж з прямою і серрейторной заточуванням: 1 шт; магнієве кресало: 1 шт; свисток: 1 шт; склобій: 1 шт; компас: 1 шт.
Рейтинг товару


Відгуки про Багатофункціональна сокира Adimanti AXE-003


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати