X
Багатофункціональна лопата Adimanti HK002
Купити

Багатофункціональна лопата Adimanti HK002

Код товару: 016 952
Артикул: HK002
2 230.00 грн
Безкоштовна доставка

Adimanti HK002 багатофункціональний виріб, який поєднує ряд інструментів, необхідних для виживання в польових умовах. Виріб виготовлено з полегшених матеріалів, які не обтяжують вагу туристичного спорядження, і має довгий термін служби, щоб служити користувачеві безліч сезонів.

Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України.

Полотно лопати Adimanti HK002 виготовлено з високопластичної сталі Гадфільда, яка несприйнятлива до механічних пошкоджень. Вона широко використовується в машинної та інструментальної промисловості завдяки опірності зносу, якої сплав зобов'язаний високому вмісту марганцю. Полотно має оптимальні габарити для виконання основних завдань на природі: його довжина становить 12.2 сантиметра, а ширина – 16.5 сантиметрів. Товщина сталевого полотна становить 5 міліметрів.

Держак лопати складається з чотирьох подовжувачів, які з'єднуються між собою за допомогою різьблення з великим кроком. У користувача є можливість самостійно вибирати довжину держака, використовуючи кілька або відразу всі подовжувачі. Повна довжина держака з усіма складовими дорівнює 118 сантиметрам. Подовжувачі виготовлені з алюмінієвого сплаву, який зустрічається в більшості похідних інструментів бренду. Попри ультралегку вагу, алюміній має підвищену зносостійкість, внаслідок чого матеріал витримує підвищені навантаження без деформування. Сплав також характеризується несприйнятливістю до впливу вологи, кислот і солей, завдяки чому матеріалу не страшна іржа і він надовго зберігає первинний зовнішній вигляд.

Лопата Adimanti HK002 є багатофункціональним виробом, який складається з ряду інструментів першої необхідності при виживанні далеко від цивілізації:

  • лопата: 1 шт;
  • Подовжувач: 4 шт;
  • ніж-пила: 1 шт;
  • льодоруб: 1 шт;
  • острогу для лову риби: 1 шт;
  • викрутка: 1 шт;
  • склобій: 1 шт;
  • мініатюрний компас: 1 шт;
  • сумка-чохол: 1 шт.

Викрутку також можна використовувати в якості свистка, щоб подавати гучні звукові сигнали оточуючим.

Сумка складається з двох елементів: чохол, який надівається на полотно лопати, і загальна сумка для зберігання і транспортування всіх складових моделі. Чохол має кілька липучок для надійної фіксації полотна. До сумки додається ремінь чорного кольору з декількома карабінами, які чіпляються за петлі на сумці і дозволяють носити її через плече.


Матеріал -
Вага, г: -
Розмір, см -
Матеріал сталь, алюміній
Довжина, см. 118
Кількість деталей 11 шт
Інструменти лопата, компас, склобій, викрутка, пила, ніж, льодоруб, острога для лову риби
Рейтинг товару


Відгуки про Багатофункціональна лопата Adimanti HK002


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати