X
Ніж Adimanti Samson-OR Orange
Купити

Ніж Adimanti Samson-OR Orange

Код товару: 017 612
Артикул: Samson-OR
Безкоштовна доставка
Колірні рішення
Товар відсутній

Adimanti Samson-OR Orange — унікальний інструмент з рідкісною формою клинка Spear-Point, що виділяється агресивно гострим кінчиком і фальшлезом у верхній частині. Це складна модель, яка орієнтована на любителів практичних ножів з оригінальним дизайном і має розширені можливості з упором на силову роботу.

Модель Adimanti Samson - унікальний інструмент з рідкісною формою клинка Spear-Point, що виділяється агресивно гострим кінчиком і фальшлезом у верхній частині. Це складна модель, яка орієнтована на любителів практичних ножів з оригінальним дизайном і має розширені можливості з упором на силову роботу.

Ніж Adimanti Samson має візуальну схожість зі списом завдяки симетричному клинку. Виріб розрахований на використання як у міських, так і польових умовах, оскільки він має компактні габарити для комфортного носіння в кишені та має високу стійкість до впливу агресивних середовищ, особливо низки кислот і звичайної вологи.

Матеріалом клинка служить інструментальна сталь D2 - доступна альтернатива дорогим маркам сталей, яка має гідні показники міцності та ефективності різу. Сталь D2 належить до нержавіючого типу і цінується за стійкість до утворення деформацій і дрібних відколів на ріжучій кромці. Вона загартована до твердості близько 60 HRC, що дає клинку можливість витримувати посилені навантаження при інтенсивному тиску на інструмент під час роботи з матеріалами високої міцності.

Клинок має форму Spear-Point з фальшлезом з боку обуха. З такою списоподібною формою легко виконувати колючу роботу, коли потрібно щось підколупнути, наколоти або тонко надрізати. З базовим завданнями клинок ефективно справляється за рахунок своєї довжини в 94 міліметри і товщини, що становить 3.5 міліметра.

Ніж Adimanti by Ganzo Samson - це компактний фліппер, чий клинок надійно замикається у відкритому і закритому положеннях. Рукоять інструменту має сталеву основу з двома текстурованими накладками з G10 - міцного склотекстоліту, який високо цінується за свою стійкість до ударів і механічних пошкоджень. На відміну від дешевого пластику, на склотекстоліті не утворюються мікротріщини після тривалого впливу низьких температур. Матеріал також не деформується в разі довгого перебування під прямими променями сонця, не вицвітає і не ковзає в долоні.

За довжини у відкритому положенні 212 міліметрів ніж Adimanti Samson складається вдвічі і поміщається в невеликій долоні. Вага моделі становить 163 грами і для комфортного носіння виробник оснастив її знімною кліпсою укороченої довжини, яка доповнює незвичайний дизайн інструменту.

Особливості
  • складаний ніж із незвичайним дизайном;
  • гострий клинок форми Spear-Point зі сталі D2;
  • фальшлезо на обуху на ⅔ клинка;
  • простий механізм відкриття і фіксація у відкритому і закритому положенні;
  • сталевий каркас рукояті з текстурованими накладками G10;
  • знімна кліпса укороченої довжини;
  • довжина у відкритому вигляді сягає 212 міліметрів;
  • довжина клинка - 94 міліметри;
  • товщина клинка в обуху дорівнює 3.5 міліметрам;
  • загальна вага конструкції становить 163 грами.

Матеріал -
Вага, г: -
Розмір, см -
Рейтинг товару


Відгуки про Ніж Adimanti Samson-OR Orange


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати