Акція 10000 від ГК "Буковель"

Шановні друзі, для нас є дуже важливою Ваша лояльність до курорту «Буковель», тому намагаємося всебічно заохочувати Вас спеціальними акціями та ціновими пропозиціями.

За всю історію проведення акцій більше ніж сто тисяч (100000) людей вже встигли ними скористатись і відчути їхні беззаперечні переваги. З кожним роком ця кількість невпинно збільшується, а це свідчить про те, що акції є цікавими та потрібними для наших клієнтів.

Наразі ГК «Буковель» пропонує унікальну акцію лояльності.

З 22.02.2010р. десять тисяч(10000) щасливчиків, які вже раніше брали участь у наших акціях, мають унікальну можливість придбати два абонементи на катання (один на кількість підйомів, інший на кількість днів) за спеціальними, лояльними цінами – 50% від цін сезону 2010-2011.  Абонементи придбані згідно даної акції лояльності починають діяти з 15.11.2010р. Термін дії абонементів – до повного використання. 

Зверніть увагу: ця пропозиція дійсна тільки для перших 10000 учасників. Поспішайте, адже кожного дня кількість учасників буде збільшуватись, а Ваші шанси на придбання абонементів за лояльними цінами - зменшуватись.

Ознайомитись із цінами згідно акції лояльності «10000»

Щоб скористатись цією акцією, Вам необхідно заповнити анкету, вказати серійний номер Вашого акційного абонементу, інші важливі дані.  Пам’ятайте: в анкеті слід вказувати номер акційного абонементу , який ще не брав участі у програмах лояльності. У випадку, якщо ви вкажете в анкеті номер абонементу, який вже брав учать у акціях лояльності - програма не буде приймати та обробляти запит.

Якщо Ви ще не брали участі у наших акціях , це не проблема. У Вас є чудова нагода придбати хоча б один абонемент за діючою акцією «Раніше плануєш – дешевше купуєш 2010-2011»  і автоматично отримати можливість взяти участь в акції лояльності «10000»


Всі новини
Новини