Анна Файт достроково завершила сезон після чергової операції на коліні

 Австрійська гірськолижниця Анна Файт достроково завершила сезон Кубка світу. На цей раз діагноз - хронічне запалення зв'язки надколінника в лівому коліні. Під питанням навіть участь в Олімпійських іграх - 2018.

 За порадою лікарів і тренерів олімпійська чемпіонка і дворазова володарка Кубка світу вирішила перенести повторну операцію, на цей раз вже на лівому коліні. "Лікарі порадили мені закінчити сезон, щоб мати можливість повернутися до перегонів", - написала Анна в Facebook. "На цей раз ліве коліно, яке завдає мені болю протягом багатьох років".

 Лікарі обіцяють, що принаймні шість місяців спортсменка не зможе стояти на лижах. Анна прийняла це рішення, щоб позбавитись від постійного сильного болю в коліні. Операцію в минулий вівторок провів доктор Christian Hoser в приватній клініці Hochrum. "Я йду на це, тому що я хочу продовжити свою кар'єру", - сказала 27-річна уродженка Зальцбурга.

 За словами хірурга Christian Hoser, "від шести до дванадцяти місяців" має пройти, поки Анна зможе встати на лижі. "При операції зрізається запалена тканина, вона повинна відновитися після операції. Але це дуже тривалий процес", - пояснив фахівець. Якщо Файт тільки через рік зможе почати лижну підготовку, вона пропустить Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані. "Але ми будемо спостерігати за процесом загоєння рани, перш ніж зробимо достовірний прогноз", - підкреслив Hoser. "Це сухожилля часто запалюється, це не така вже рідкісна історія".


Всі новини
Новини