X
Газова система для приготування їжі BRS T15A
Купити

Газова система для приготування їжі BRS T15A

Код товару: 016 850
Артикул: BRS-T15A
2 630.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

BRS-Т15А — Модель є невеликим набором, розрахованим на одну-дві особи. До комплекту входять два казанки та газовий пальник BRS-15, обладнаний функцією вітрозахисту. Набір зробили в такий спосіб, що він може вміщати в себе газовий балон стандартного типу на 230 грамів. Як матеріали для конструювання набору використовували сталь і мідь. Сталь захищена від впливу корозії. Це міцний набір, який довго слугуватиме власнику. Підходить для польових умов, дуже зручно для туризму та подорожей. П'єзопідпал. Як паливо тут застосовується скраплений газ. У комплекті також є м'який чохол для зберігання та транспортування.

Об'єми казанків становлять: 750 мілілітрів і 1200 мілілітрів. До складу казанків входить сплав алюмінію. Ширина однієї ємності — 13 сантиметрів, а висота — 11. Ширина другої ємності — 13 сантиметрів, а висота становить 6.75 сантиметра. Високоміцна заклепка казанка з фіксованою пластиною для посилення робить ручку стійкішою, що зручно для роботи.

Потужність пальника — 1400 ватів. Споживання палива — 106 грамів за годину. Один літр води закипає за 5 хвилин 50 секунд. Вага пальника — 310 грамів. Закрите горіння покращує теплову ефективність на 35 відсотків. Дизайн внутрішньої сітки для камери згоряння сприяє перетворенню полум'я для рівномірності нагріву. Конструкція верхніх пазів пальника підсилює тертя, покращуючи опір ковзанню. Конструкція нековзної підставки адаптована для різних ландшафтів тієї місцевості, де ви відпочиваєте. До того ж, можна вільно регулювати кріплення відповідно до різних нахилів.

Ці практичні казанки та пальник у комплекті полегшать процес приготування їжі в польових умовах. Прекрасна річ для туристів, прихильників активного відпочинку серед дикої природи. У наборі передбачена м'яка серветка.

Характеристики набору:

 • пальник і два казанки в комплекті;
 • є функція захисту від вітру;
 • п'єзопідпал;
 • об'єми казанків: 750 мілілітрів і 1200 мілілітрів;
 • потужність пальника становить 1400 ватів;
 • 1 літр води закипає за 5 хвилин 50 секунд;
 • пальник важить 310 грамів;
 • закрите горіння покращує теплову ефективність на 35%;
 • споживання палива: 106 г/год;
 • паливо — зріджений газ;
 • передбачений м'який чохол для зручності транспортування.


Потужність, кВт 1.4
Вага, г 310
Діаметр комфорки, см -
Розмір, мм -
Максимальний розхід палива, г/год 106
Вид палива Газ
П'єзопідпал +
Час закипання 1л води, хв 5.5
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Газова система для приготування їжі BRS T15A


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати