X
Складна тумба BRS-Z12
Купити

Складна тумба BRS-Z12

Код товару: 993 041
Артикул: BRS-Z12
6 870.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

BRS-Z12 — відноситься до типу функціональних меблів для туризму, які дозволяють комфортно облаштувати місце відпочинку і впорядкувати спорядження, що переноситься. Модель може слугувати як додаткові меблі для підготовки місця для приготування їжі або повністю замінити складану кухню.

Тумба BRS-Z12 складається з двох зон: основної тумби із встановленою обробною дошкою та висувного металевого столика. На тумбі зручно різати продукти харчування, а на стіл можна встановити пальник із вітрозахисним екраном або портативний гриль.

Основна зона додатково оснащена кількома полицями для зберігання кухонного посуду, банок з приправами та інших предметів, щоб користувач мав під рукою все необхідне для приготування. Цей ящик закривається за допомогою сітчастого матеріалу та застібки-блискавки, щоб захистити їжу від комах. Під час кулінарії у вечірній час доби над тумбою є можливість підвісити кемпінговий ліхтар — для цього призначена міцна стійка з гачком, до якого можна прикріпити джерело освітлення, щоб не готувати страви у темряві.

Як матеріали у BRS-Z12 використані два типи металів: нержавіюча сталь 304 та алюмінієвий сплав. Вони мають стійкість до впливу вологого середовища, тому не іржавіють при довгому контакті з водою, але головне — відрізняються завидною міцністю, тому не гнуться і не деформуються навіть під вагою дорослої людини.

У встановленому положенні розміри BRS-Z12 становлять 1225 х 355 х 800 міліметрів, а саме: розміри основної тумби — 645 х 355 міліметрів, розміри столика — 580 х 355 міліметрів. У складеному вигляді габарити конструкції зменшуються до 111 х 355 х 800 міліметрів, тому її зручно переносити в руках і перевозити в багажнику автомобіля. Вага моделі дорівнює 8.5 кілограмам.

Для зручнішого транспортування призначена фірмова сумка, що включена в комплектацію.

Характеристики:
  • тумба із швидкозбірною конструкцією для комфортного приготування їжі у польових умовах;
  • матеріали – нержавіюча сталь 304, алюмінієвий сплав;
  • ящик для зберігання кухонного приладдя;
  • стійка для кріплення лампи або ліхтаря над місцем для приготування;
  • розміри у встановленому положенні – 1225 х 355 х 800 міліметрів;
  • розміри у складеному вигляді – 111 х 355 х 800 міліметрів;
  • вага – 8.5 кілограмів.

Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Складна тумба BRS-Z12


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати