X
Складний стіл BRS-Z32
Купити

Складний стіл BRS-Z32

Код товару: 993 041
Артикул: BRS-Z32
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

BRS-Z32 — призначений для використання на відкритому повітрі та дозволяє з комфортом облаштувати місце для приймання їжі на численну групу людей. Модель складається з двох частин: каркасу та стільниці. Обидві мають складану конструкцію та виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву, що не піддається іржавінню та витримує інтенсивні механічні навантаження, включаючи падіння з висоти та вплив людської ваги.

Каркас складається із шести ніжок, які з'єднуються за допомогою регульованих кронштейнів із автоматичним запірним механізмом. Одна з особливостей моделі — можливість змінювати висоту кожної ніжки окремо в межах від 47 до 77 сантиметрів. Таким чином, користувач може встановити стіл на поверхню з будь-яким рельєфом і уникнути хитання конструкції.

За столом BRS-Z32 можуть з комфортом розташуватися шість людей завдяки стільниці розміром 126.5 х 69 сантиметрів. Після використання достатньо протерти поверхню меблів вологою ганчіркою, щоб прибрати краплі води та залишки їжі. У складеному вигляді габарити меблів зменшуються вдвічі і становлять лише 73 х 25 сантиметрів. Набір також включає фірмовий чохол, що підвищує зручність транспортування складеної конструкції та захищає металеву поверхню від подряпин. Вага моделі дорівнює 6.7 кілограмам.

Характеристики:
  • туристичний стіл зі складаною конструкцією;
  • матеріал – алюмінієвий сплав;
  • розміри стільниці у встановленому положенні – 126.5 х 69 сантиметрів;
  • висота кожної ніжки регулюється у межах 47-77 сантиметрів;
  • розміри конструкції у складеному вигляді – 73 х 25 сантиметрів;
  • вага – 6.7 кілограмів;
  • фірмовий чохол для зберігання у комплекті.

Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Складний стіл BRS-Z32


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати