Big Agnes

Хто такі Big Agnes?
Місія компанії - надихати вас вийти на вулицю та досліджувати все, що вас оточує. Це маленька компанія, а за вікнами їх офісу – гори. Саме там тестують всю продукцію і роблять спорядження, якому ви можете довіритися.

Ви ще нічого не бачили.
Заснували Big Agnes майже двадцять років тому без реального плану, маючи лише ідею: створити найкраще спорядження, яке би спонукало людей вийти з дому та почати йти за своїми мріями.
Хтось казав, що засновники божевільні, що ринок кемпінгового спорядження «переповнений»… Проте, засновники Big Agnes були налаштовані зробити найкраще спорядження та стати частиною дійсно крутих пригод – це і втримало компанію «на плаву».Все народилося та почало розвиватися з оригінального концепту - Системи Big Agnes – ідеї простого кріплення спальника до рюкзака. Тут вірять, що всі інновації народжуються через тестування, тому постійно випробовують продукцію на межі можливостей. Ваші фото, відгуки на продукцію, історії та неймовірні пригоди, що ви поширюєте з усього світу – це все те, що мотивує їх розробників і вони раді, коли продукцію використовують саме так, як було задумано… жорстко, часто і в такий спосіб, про який розробники навіть не здогадалися.

Матір комфорту
В основі компанії, її основною суттю є прагнення надихнутти людей вибратись з дому і відчути такий же захват від природи, який відчувають хлопці засновники Big Agnes.

Це просто.
Коли ви врешті осягнете найглибшу суть відпочинку в диких умовах, то, врешті-решт отримаєте неймовірний досвід – ніч, проведену на землі під стрекотіння цвіркунів за спогляданням височенного зоряного неба – одне з найпрекрасніших задоволень у житті.

Big Agnes відрізняється від інших компаній.
Офіс компанії розташований гірськолижному містечку на північному заході Колорадо. Їх двір – це просто райська місцина: Continental Divide Trail – улюблена траса для катання на лижах і гірських велосипедах; гора Zirkel Wilderness манить у похід своїми альпійськими вершинами. У кількох кроках від офісу протікає річка Ямпа, а під час обідньої перерви неймовірна тиша сприяє у пошуках натхнення та нових треків. Оскільки це так важливо для Big Agnes - компанія підтримує різні проекти зі збереження природи, ось лише декілька з них: https://www.bigagnes.com/social-responsibility

Подорожувати – це прекрасно.
"Бажання спати під зірками та дихати свіжим гірським повітрям - це те, що постійно мотивує та змушує рухатися вперед. Врешті-решт, засинати під шум бурхливих річок, або навіть шум шосе – це все робить подорожі приголомшливими, і, щиро кажучи, нам не хочеться нічого іншого.”

Детальніше на сайті виробника: bigagnes.com