Black Diamond

 У компанії Black Diamond все стосується скелелазання, альпінізму і катання на лижах. Black Diamond ділиться тим досвідом, який люди отримують на скелях, на льоду і сніжній трасі, і цей обмін досвідом стимулює до створення кращого спортивного спорядження, яке тільки можливо створити, для величезної «сім'ї» скелелазів, альпіністів і лижників.

 Справа, яка почалося на задньому дворі з появи ковальської кувалди і молота, поступово перетворилося на міжнародну компанію з офісами на двох континентах не просто в ім'я розвитку скелелазання й альпінізму, але в ім'я спортивного духу, яким живе компанія Black Diamond, її цінностей і цілей в минуле, сьогодення і майбутнє. 

 З 1957 року інноваційне спорядження Black Diamond встановлює стандарти якості у багатьох областях. Це частково результат тієї невпинної роботи, бажанні і старанності неймовірної команди компанії. Black Diamond - компанія користувачів. Співробітники Black Diamond мріють про створення досконалого спорядження і жорстко критикують те, що існує на сьогоднішній момент. І саме завдяки цим тенденціям вони залучені в нескінченний процес, так як немає межі вдосконаленню. Сьогодні компанія ще більше віддана своїй справі, завдяки багатьом людям, які працюють в американському та європейському офісах Black Diamond, чия невичерпна енергія і особистий інтерес подають багатообіцяючі надії скелелазам і гірськолижникам в усьому світі.

Детальніше на сайті виробника: www.blackdiamondequipment.com