Bo-Camp

Bo-Camp це динамічний сучасний голландський бренд, який створює інноваційні продукти з розумом. Пристрасть компанії до комфортного проведення дозвілля дозволяє створювати продукцію, якою можна насолоджуватися, відпочиваючи та проводячи вільний час.

У кожному продукті Bo-Camp знайдеться, принаймні, один з інноваційних підходів компанії до розробки продукту: Compact, Comfort, Convenience (Компактність, Комфорт, Зручність)


Зосередивши увагу на цих трьох елементах, Bo-Camp виробляє продукти, які ідеально підходять для використання у будь-якому місці та в будь-який час. Компанія вкладає свою любов і пристрасть у всі свої продукти, щоб ви могли насолоджуватися ними.

На сьогодні продукція компанії поділена на дві колекції:

Industrial collection - привносить модний індустріальний дизайн у ваше дозвілля, щоб забезпечити максимальний комфорт, надати сучасний стиль, дозволити насолоджуватися дорогоцінними моментами в хвилини відпочинку на природі, в саду, або на веранді свого будинку.

Urban Outdoor collection - привносить єднання з природою у ваш вільний час, щоб забезпечити спокійний та комфортний відпочинок як у міському середовищі, так і за його межами.Офіційний сайт: www.bo-camp.com