Bodydry

 Компанія почала виробляти продукцію під власним брендом BodyDry в 2001 році спільно з польським  Institute of Knitting Techniques and Technology, які займаються розробкою високотехнологічних матеріалів для професійних альпіністів. Головним тестером і генератором ідей компанії є Krzysztof Wielicki.

 На даний момент компанія виробляє продукцію більш ніж для 30 брендів, що продаються по всьому світу, і є одним з найбільших виробників технологічної термобілизни у Польщі. Основний профіль компанії - виробництво термобілизни для професійних спортсменів, рятувальників, а також для людей, що ведуть активний спосіб життя.

 Основні переваги компанії перед іншими брендами: є прямим виробником; акціонери компанії - професійні спортсмени і одночасно, виробники з досвідом роботи більше 30 років; продукція проходить повний контроль якості з боку  Institute of Knitting Techniques and Technology; можливе виробництво продукції із зміненими параметрами для тендерів та інших заходів у короткі терміни; використання самих передових технологій у виробництві. Все обладнання оновлено в 2010 р.; у виробництві використовуються тільки ліцензійні матеріали від всесвітньо відомих виробників.

Детальніше на сайті виробника: www.bodydry.pl