Cairn

З 1938 року французький сімейний бізнес Cairn займається розробкою та виробництвом захисних аксесуарів для всіх видів спорту/активного відпочинку незалежно від пори року.

Плід французької сімейної авантюри, що почалася в 1938 році, Cairn має довгу історію досвіду в розробці захисного спорядження.

Орієнтуючись на людей і прислухаючись до їхніх потреб, бренд черпає натхнення в різних видах спорту, якими він займається, від дизайну до технічного виробництва, з постійною метою інновацій та комфорту.

Будучи брендом людського масштабу, CAIRN користується підтримкою групи 2RIDE (SHARK, NOLAN, BERING, SEGURA, TROY LEE DESIGNS, CASCO), до якої він належить, лідера в галузі захисту протягом понад 25 років.Історія бренду Cairn
1938 р. - Альберт Боде в своїй майстерні La Croix-Rousse починає виробництво теплих, зручних рукавичок з хорошим захистом. Маючи цінні навички та прагнення до успіху, йому вдається розширити репутацію про свою продукцію в Альпах.

1990 року - під час експедиції в Непал, засновники «Cairn» зрозуміли, що спорядження, яке використовується в екстремальних умовах, повинно бути ідеальним і добре адаптованим до потреб спортсменів.

1994 р. - починається фірмова пригода «Cairn» в лижному світі, завдяки їх спадщині і досвіду. Починається виробництво лижних шоломів і захисних окулярів, які поєднують захист і продуктивність, тому, що їх разробляла команда експертів, які захоплюються різними видами спорту на відкритому повітрі.

2014 р. - застосувавши багаторічний досвід розробників «Cairn» випускає першу колекцію гірськолижної термобілизни і шапок.

2018 р. - бренд «Cairn» розширює своє виробництво і випускає колекцію, присвячену велоспорту - велосипеди для гірського спорту і для відпочинку, захисні шоломи, а також різноманітні аксесуари (захисні пристосування для спини, рукавички, щитки на лікті і коліна, сонцезахисні окуляри і нижню білизну з технічними характеристиками).

Детальніше на сайті виробника: cairn-sport.com