Camping

Відпочивайте комфортно! Відпочивайте з продукцією ТМ Кемпінг !

Фірма заснована в 2000 році під назвою «Кемпленд» і займалася спочатку брендами Campingaz і Coleman, поставляючи на ринок України широкий асортимент товарів для відпочинку і подорожей. Продукція, що випускається під цими брендами, розробляється і виготовляється з дотриманням суворих норм надійності і безпеки.

У 2002 році компанія змінила назву «Кемпленд» на «Кемпінг» і працювала тільки зі спеціалізованими магазинами з продажу туристичних товарів для відпочинку. 

У 2006 році компанія запустила власний бренд - «Кемпінг», який користується чималим успіхом у споживачів. Під цією торговою маркою випускаються такі товари як пікнікові меблі, сумки, посуд, грилі та решітки, ліхтарики, широкий асортимент надувних виробів.У житті кожного з нас бувають миті , які неможливо забути : відпочинок у колі близьких і друзів, відчуття гармонії з природою, душевна компанія, розмови біля багаття, почуття свободи і віддаленості від звичної суєти. Їх неможливо забути, але цілком реально повторити.

З року в рік продукція торгової марки Кемпінг допомагає вам повторювати ці радісні і дорогі для вас миті життя. ТМ Кемпінг виробляє продукти, які стають незамінними помічниками в організації вашого відпочинку. Піклуючись про ваш комфорт, команда не припиняє вдосконалювати свою продукцію, роблячи її більш практичною і зручною у використанні.

"Ми розуміли, що комфортний відпочинок на природі або заміському будинку вимагає по-справжньому корисних і надійних речей. Саме такими ми і конструювали продукти Кемпінг. Вже протягом 9 років ми надаємо покупцям широкий спектр товарів для відпочинку і туризму, роблячи при цьому все можливе, щоб виправдовувати довіру своїх споживачів.

Основні переваги продукції ТМ Кемпінг:

  • Оптимальне співвідношення ціни і якості. Споживач отримує продукцію з найкращим співвідношенням технічних характеристик, дизайну і комплектації за досить помірну ціну.


  • Доступність. Товари продаються у всіх великих торгових мережах будь-якого міста України, в інтернет-магазинах та спецалізованих магазинах туристичних товарів.


  • Практичність. Вся продукція проходить контроль якості, вона стане надійним помічником в організації та проведенні вашого відпочинку.


  • Простота у використанні. За допомогою багаторічного досвіду в розробках туристичних товарів, ТМ Кемпінг зуміла полегшити для споживача процес установки, збірки і використання товарів. "Ми щиро цінуємо своїх споживачів і вдячні їм за довіру до бренду Кемпінг."


Детальніше на сайті виробника: www.camping.com.ua