Campingaz

Довга і насичена історія компанії Campingaz почалася в 1949 році з однієї простої думки, яка розпалила іскру великої ідеї. Один молодий чоловік, який живе у Франції, вирушив зі своєю сім'єю на кемпінг. Під час відпочинку він зіткнувся з класичними проблемами, що виникають у туристів, які викликані відсутністю необхідних для кемпінгу речей. Ця думка настільки розчарувала мандрівника, що він вирішив створити свою власну компанію з виробництва таких необхідних товарів для повноцінного відпочинку.

Перші вироби Campingaz з'явилися на полицях магазинів в 1955 році. Спочатку компанія почала випускати печі для альпіністів. Трохи пізніше в продажу з'явилася газова лампа «Blue Bulb», яка неймовірно полюбилася любителям походів і принесла фірмі популярність.

Далі спостерігалося стрімке зростання виробництва, яке супроводжувався і розширенням асортименту продукції, що випускається. Так, в 70-роках минулого століття споживачі отримали холодильники для кемпінгу, а в 90-х роках з'явилися різні вироби для барбекю.

У наш час Campingaz відповідає давній мрії і випускає всю необхідну для відпочинку та кемпінгу продукцію: надувні ліжка, газові грилі для барбекю, компактні газові плити, надувні човни, туристичні холодильники, хімічні туалети і багато іншої необхідної мандрівникам продукції. Багато що з того, що виробляє компанія, стало справжньою класикою і було перейнято іншими виробниками.

Сьогодні Campingaz продовжує щорічно радувати своїх клієнтів новинками і різними революційними ідеями, випускаючи на ринок продукти, здатні кинути виклик своєму часу. Сам бренд пізнаваний більш ніж в 110 країнах світу і пишається успішними продажами на їх території.

З недавніх пір товари Campingaz підкорили і український ринок. Портативні пальника, плитки, а також автохолодильники даного бренду відразу ж здобули увагу споживачів, адже їх, як і решту продукції цієї торгової марки, відрізняє відсутність надмірностей, позитивно впливає на вартість, і максимальна практичність. Та й по всій Європі прилади та обладнання Campingaz вважаються одними з кращих.

Детальніше на сайті виробника: www.campingaz.com