Carrera

 Carrera з 1956 до 2006 року - лідер на протязі 50-ти років у сфері спортивних окулярів, лижних шоломів і гірськолижних масок. Сьогодні Carrera - це синонім слову високотехнологічність, безпека, новаторство і дизайн.

Історія фірми - це історія удосконалення окулярів з розвитком спорту, яка поєднує ентузіазм, інновації та успіх. Назва походить від «Carrera Panamericana», автомобільних гонок, які проводилися по всій Мексиці. У 1996 р. Carrera приєдналася до корпорації Safilo, ринковий лідер з виробництва сонцезахисних окулярів і оправ на замовлення. До цього часу корпорація Safilo почала виробництво лижних масок і шоломів, передавши свої нові технології фірмі Carrera. 

 Величезна зацікавленість у спорті і бажання бути кращими - ось основні правила фірми Carrera. Понад п'ятдесят років перемог у найбільш значних змаганнях довели, що фірма Carrera постійно розробляє та удосконалює продукцію для чемпіонів. Сьогодні марка Carrera займає численні місця в історії спорту. Найкращі спортсмени вибирають продукцію найвищої якості, ось чому Carrera - це вибір чемпіонів, для яких висока технологічність, практичність і дизайн відіграють значну роль. 

 Бренд Carrera - відомий у світі лижного спорту, завдяки престижним перемогам спортсменів, які брали участь у Зимовій Олімпіаді в Турині в 2006 р. На мотораллі бренд Carrera є одним із спонсорів команди LCR Люціо Цечінелло, цю фірму обрали такі чемпіони як Кеізі Стонер рівня «GP Motorcycle» і саме цю фірму рекомендують Гектор Барбера, Джордж Лоренсо і Міка Калліо. Фірма Carrera також великий фанат регбі і спонсор команди Carrera Petrarka Rugby міста Падуя, Італія. Ми пишаємося нашими перемогами в останні роки у велоспорті, гірських велосипедних змаганнях і веслуванні. 

 Бути лідером - означає випереджати на крок час. Це те, що завжди демонструвала фірма Carrera, пропонуючи найкращі сонцезахисні окуляри, оправи на замовлення, лижні шоломи і маски. Продукція фірми Carrera завжди створювалася і розроблялася в тісній співпраці зі спортсменами, які тестують продукцію і підтверджують її високу якість. Фірма Carrera роками користувалася досвідом корпорації Safilo, чиє ім'я завжди асоціювалося з кращими окулярами у світі. 

Детальніше на сайті виробника: carreraworld.com