Чи можливо провести у Карпатах зимову Олімпіаду-2022

 Віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков за дорученням Президента України Віктора Януковича найближчим часом відвідає Львівщину, зокрема м. Славське, з метою вивчення можливостей проведення в карпатському регіоні зимових Олімпійських ігор 2022 року. Про це Борис Колесніков повідомив під час ефіру «Шустер LIVE» на телеканалі «Україна», – інформує прес-служба Кабміну.

 Віце-прем’єр-міністр зазначив, що у Славському є гірськолижні бази, які можна буде використовувати для проведення зимової Олімпіади.

 «Ініціатива Президента Віктора Януковича, який запропонував подати заявку на проведення зимових Олімпійських ігор в Україні, є надзвичайно важливою для країни. Вона дасть можливість підвищити міжнародний імідж нашої держави і сприяти розвитку спорту і туризму загалом в Україні і, зокрема, в Карпатах. Ми маємо унікальні можливості в цьому сенсі, і тому ініціатива Президента Януковича, я переконаний, одержить максимальну підтримку в усьому суспільстві», – наголосив він.

 Крім Славського, Борис Колесніков збирається також вивчити можливості спортивної інфраструктури в Карпатському регіоні, зокрема, у селищі Ворохта Івано-Франківської області, щодо проведення зимових Олімпійських ігор.

 Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів у Львові виступив з ініціативою проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Україні, зокрема, в Карпатах.

zik.com.ua


Всі новини
Новини