X
Шкарпетки Comodo Merino wool Heavy Walking TRE11 Black
Купити

Шкарпетки Comodo Merino wool Heavy Walking TRE11 Black

Код товару: 991 619
Артикул: TRE11-01
Доставка
395.00 грн
Безкоштовна доставка від 1500 грн

Comodo Merino wool Heavy Walking TRE11 Black — спеціалізовані шкарпетки, призначені для будь-якої діяльності, пов'язаної з тривалою ходьбою, такої як гірські походи, походи в ліс, довгі прогулянки та інше. Розроблені, щоб виправдати очікування найвимогливіших власників.

Висока якість шкарпеток гарантує комфорт носіння. Підвищений вміст вовни австралійського мериноса найвищої якості, забезпечує ідеальну теплову ізоляцію, захист ніг не тільки від холоду, але і від перегріву. Шкарпетки мають здатність підтримувати температуру і відводити вологу.

Іони срібла, присутні в пряжі Prolen Siltex, забезпечують антибактеріальний захист, зменшують неприємний запах, підтримують біологічний баланс шкіри і забезпечують свіжість виробів. Молекули Ag+ знаходяться глибоко в серцевині волокна тому, попри неодноразові прання, вони залишаються всередині, зберігаючи свої захисні властивості.

Трекінгові шкарпетки польського бренду Comodo призначені для діяльності, яка пов'язана з тривалими прогулянками, такої як гірські походи, походи в ліс, прогулянки на природі і т. Д. Шкарпетки розроблені таким чином, щоб задовольнити очікування найвимогливіших користувачів. Зроблено в ЄС.

Склад: 35% merino wool, 35% meraklon, 15% polyamide, 10% polyester, 5% elastane

Матеріали та технології:
  • Merino Wool Schoeleer. Мериносова вовна - відома як натуральне і міцне волокно, яке забезпечує м'якість і тепло. У швейній промисловості вважається продуктом преміумкласу, позаяк позитивно впливає на функціонування нашого тіла. Як це можливо?
    Мериноси - це вид гірських овець, які живуть в основному на територіях з екстремально суворими кліматичними умовами: взимку температура падає до -20 °C, а влітку доходить до 40 °C. Умови, в яких живуть мериносові вівці привели до появи унікальних особливостей у вовни. Після збору вовни у тварини, вона зберігає свої терморегулюючі властивості - допомагає зігрітися, коли холодно та охолоджує, коли жарко. Цей вид вовни виводить вологу не тільки через зазори між волокнами, але і через пори самих волокон, завдяки чому навіть при щільному переплетенні ниток наша шкіра продовжує дихати.
  • Polipropylen (Prolen) Siltex - це спеціальне високотехнологічне поліпропіленове волокно, що містить іони срібла і має антибактеріальні властивості.
  • Іони срібла дозволяють обмежити розвиток бактерій і грибка, одночасно усуваючи неприємні запахи та підтримуючи шкіру в біологічній рівновазі під час фізичної активності.
  • Використання антибактеріального засобу в серцевині волокон, а не на їх поверхні, дозволяє зберегти антибактеріальні властивості виробів, навіть після багаторазового прання. Поліпропілен Siltex запобігає виникненню неприємних запахів, розвитку бактерій і зменшує ризик розвитку алергії.
  • Поліпропілен Siltex - екологічно чистий, легкий, дуже м'який і приємний на дотик матеріал. Володіє антибактеріальними властивостями, відмінно відводить вологу і швидко висихає.

Матеріал -
Склад -
Склад: 35% merino wool, 35% meraklon, 15% polyamide,10% polyester, 5% elastane
Рейтинг товару


Відгуки про Шкарпетки Comodo Merino wool Heavy Walking TRE11 Black


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати