X
Термотруси Craft Active Extreme X Wind Boxer Man
Купити

Термотруси Craft Active Extreme X Wind Boxer Man

Код товару: 012 393
Артикул: 1909694-999985
1 505.00 грн
2 132.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Craft Active Extreme X Wind Boxer Man - лінійка дуже функціональної термобілизни для високоінтенсивних тренувань у теплих і холодних умовах. Головною особливістю цієї білизни полягає в тому, що вона не тільки зберігає поверхню шкіри сухою, а й забезпечує оптимальний мікроклімат. Чоловіча термокофта Active Extreme X виготовлена з легкого поліестеру SEAQUAL™ і переробленого поліестеру, а також містить у собі технологію Coolmax® Air для забезпечення виняткового контролю температури тіла під час високоінтенсивних занять. 

Для поліпшення відведення вологи та надання максимального комфорту, використовується вафельна структура в'язки матеріалу. Чудова еластичність і ергономічна посадка забезпечують оптимальну свободу рухів, а вставки з сітчастого матеріалу дають додаткову вентиляцію там, де це необхідно. Чоловіча термофкофта 

Active Extreme X - визнаний фаворит серед професійних спортсменів. Відмінно підійде для бігу, велоспорту, бігових лиж та інших видів спорту з активністю високої інтенсивності.

Особливості:
 • Еластична, легка та тонка тканина
 • Ергономічна посадка 
 • Вітрозахисні вставки 
 • Пласкі шви
 • Еластичний пояс
 • Волокно Coolmax-Air підсилює охолодження і відведення вологи
 • SeaQual – екологічно чиста тканина, виготовлена з переробленого пластику з океану

Характеристики:
 • Рівень активності: високий.
 • Транспортування вологи: відмінна.
 • Рекомендована температура*: +10°С ... -5°С.
 • Крій: облягаючий.
 • Склад матеріалів: 40% поліестер SeaQual, 39% поліестер "Coolmax", 21% перероблений поліестер
 • Країна походження: Швеція
 • Країна виробництва: Литва.
      Склад 40% поліестер SeaQual, 39% поліестер Coolmax, 21% перероблений поліестер, вітрозахисні вставки: 100% поліестер

      SeaQual - Ініціатива SEAQUAL™ - боротьба із забрудненням пластиком довкілля та допомога в очищенні океанів від морського сміття, підштовхуючи суспільство до кругообігу.
      Унаслідок прагнення взяти на себе повну відповідальність, за весь виробничо-збутовий ланцюжок, термобілизна Active Extreme X виготовлена з переробленого на 100% морського пластику. Перероблений матеріал SEAQUAL™ не тільки екологічний, а й забезпечує виняткове відведення вологи та вентиляцію.

      Coolmax® Air - Суть технології Coolmax® Air полягає в оптимізації природного регулювання температури тіла в холодних і теплих умовах. Чудова терморегуляція, для оптимальної продуктивності, досягається завдяки поліефірним волокнам з унікальним поперечним перерізом у формі пропелера.
      Тести показали, що застосування цієї технології забезпечує чудове регулювання температури тіла, більший комфорт і чудовий ефект швидкого сушіння.

      Pro - Продукти лінійки PRO характеризуються максимальним рівнем функціональності в поєднанні з абсолютними високотехнологічними інноваціями. Колекція призначена для професійних спортсменів, яким потрібне тільки найкраще в усіх аспектах тренувань і змагань.

      Dry - Суперефективний базовий шар із синтетичних матеріалів, виготовлений із багатоканальних волокон, які допомагають вам залишатися сухим під час інтенсивних тренувань у теплу та прохолодну пору року.

      Швидко сохне - Функціональний матеріал, виготовлений зі швидковисихаючого матеріалу, який ефективно відводить вологу з поверхні шкіри назовні, де вона випаровується, забезпечуючи приємний сухий мікроклімат тіла.

      Легкість - Легкі матеріали забезпечують особливий комфорт під час носіння. Завдяки невеликій вазі вони м'яко сидять на тілі, при цьому легко збираються в кишеню. Одяг не обмежує рухів і створює відчуття легкості, як пір'їнка.

      Транспортування вологи - Функціональний матеріал гарантує ефективне та швидке видалення вологи. Таким чином, можна захистити тіло від охолодження або можливого перегріву. Волога, створювана тілом під час навантаження, досягає поверхні та випаровується.

      Рейтинг товару


      Відгуки про Термотруси Craft Active Extreme X Wind Boxer Man


      Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
      Додати відгук

      Oчистити все
      Застосувати