Cratoni

 Cratoni Helmets GmbH веде відлік своєї історії з 1985 року. Виробництво гірськолижних та велосипедних шоломів компанія відкрила в 1990 році і швидко стала однією із світових лідерів у цій галузі. Розробки інженерів компанії змінили світ гірськолижного та велоспорту. Наприклад, маловідомий той факт, що саме на шоломах Cratoni в 1991 році вперше з'явилася система кільцевої швидкої підгонки за розміром, яка дозволяла одному шолому використовуватися різними спортсменами.

 Для багатьох чемпіонів по всьому світу одним із секретів успіху стало використання екіпіровки Cratoni. Саме увага до рекомендацій і побажань професійних спортсменів зробили можливими багато революційних нововведення. Кожен шолом Cratoni починається з комп'ютерної моделі, виготовляється за допомогою інжекційного лиття. Ще однією гордістю марки стала багаторівнева система підгонки - патентована розробка компанії для максимальної безпеки і комфорту. На деяких моделях бічні грані зроблені із застосуванням карбонового волокна.

 У всій продукції компанії Cratoni знаходять відображення основи її філософії: любов до спорту, прагнення до розвитку, бажання зробити катання на лижах чи велосипеді не тільки безпечною, але приємною і цікавою!

Детальніше на сайті виробника : cratoni.de