Dale Of Norway

 На західному узбережжі Норвегії, оточене високими горами, розташувалось селище Dale. У далекому 1872 році в Dale приїхав шведський бізнесмен Петер Ебсен і був зачарований навколишньою природою. Маючи за плечима величезний досвід роботи в текстильній промисловості, він побачив у маленькому селі перспективи і можливості для відкриття своєї справи. Ебсен почав втілювати свій проект у життя, і в 1879 році почала роботу текстильна фабрика Dale of Norway. 

 1912-й рік був ознаменований відкриттям на фабриці нового цеху для виготовлення пряж, і почався випуск основної продукції долини Dale. Незважаючи на те, що в 1928 році фабрика була затоплена, а в 1931 році охоплена пожежею, розвиток цього підприємства ніколи не припинявся. Наслідки затоплення та пожежі були швидко усунені, і вже в 1938 році була представлена ​​власна розробка фабрики - пряжа Heilo, з якою зараз пов'язана більшість моделей Dale. 

1954 - відсвяткувавши 75-ту річницю, фабрика Dale of Norway підписує контракт з Норвезькою Національною командою з лижних гонок.

1956 - компанія Dale of Norway випускає одяг для участі збірної Норвегії в VII зимових Олімпійських іграх у м. Кортіна д'Ампеццо (Італія). Цей рік стане початком тривалих партнерських відносин із збірною Норвегії з лижних гонок. З тих пір нові светри виготовляються до кожного Олімпійському сезону. Для багатьох людей Олімпійський норвезький светр став пам'ятною річчю. 
 
1967 - зареєстрована широко відома сьогодні торгова марка Dale of Norway.

1994 - на зимових Олімпійських іграх у Ліллехамері светри Dale of Norway вже видно всюди.

1998 - компанія Dale of Norway стає офіційним постачальником одягу збірної США з лижних гонок.

2002 - светри і джемпери компанії Dale of Norway стають офіційною формою одягу на XIX зимових Олімпійських іграх у Солт Лейк Сіті. Після ігор укладає історичну угоду з Міжнародним Олімпійським комітетом.

2003 - компанія Dale of Norway починає випускати светри з тонкої мериносової вовни.

2004 - компанія Dale of Norway відзначає 125-річний ювілей.

2009 - компанія Dale of Norway відзначає 130-річний ювілей!

2013 - всесвітньовідомий норвезький бренд, продукція найвищої якості

 Широкий вибір светрів Dale забезпечує потреби дітей і дорослих, лижників і сноубордистів. Ви зможете роками насолоджуватися якістю светрів - це синтез першокласної майстерності, традицій і сучасних тенденцій.

Детальніше на сайті виробника: daleofnorway.com