Держгірпромнагляд перевіряє підйомники

Держгірпромнагляд перевіряє справність підвісних канатних доріг на Львівщині  
ЛЬВІВ, 9 ГРУДНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Територіальне управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Львівській області провело цільові перевірки утримання та безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг.
   Про це повідомив прес-секретар Територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області Микола Гуцуляк.
   Як повідомив заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області Ярослав Кімак, зокрема, перевірку було проведено на підвісній канатній дорозі ТзОВ «Октант», реєстраційний номер Л-6, яка експлуатується у селі Волосянка, Сколівського району, Львівської області.
   Під час перевірки виявлено, що не продовжено дозвіл на експлуатацію пасажирської підвісної канатної дороги № Л-6, обслуговуючому персоналу пасажирської підвісної канатної не проводяться медичні огляди у встановленому порядку, не всі з персоналу допущені наказом по підприємству до обслуговування канатної дороги, є інші недоліки у документації. Але, і фундамент опори №21 канатної дороги не піднято над поверхнею землі на 0,2 м.
   Окрім того, Держгірпромнагляд виявив, що ТзОВ «Октант» не розробило графік огляду та ремонту пасажирської підвісної канатної дороги відповідно до вимог інструкції з експлуатації дороги.
  У зв’язку з виявленням порушень, які створюють загрозу життю працівників, заборонено обслуговування та ремонт канатної дороги персоналом та експлуатацію канатної дороги до усунення виявлених порушень.
   Ярослав Кімак підкреслив, що інша, піднаглядова теруправлінню, пасажирська канатна дорога, реєстраційний номер Л-7, котра належить ДП «Плай», що розташована в Сколівському районі Львівської області – у селі Орява, знаходиться на реконструкції. Демонтовано основні елементи дороги. Згідно наданої власником інформації, ця дорога в сезоні 2008-2009 року не буде експлуатуватися.
   Держгірпромнагляд нагадує про випадок, який трапився 7 січня 2007 року. Тоді 150 лижників-відпочиваючих 6 годин висіли над землею в кріслах на базі «Захар Беркут», що у селі Волосянка, Сколівський район через те, що канатна дорога вийшла з ладу.   www.presstime.com.ua


Всі новини
Новини