Deuter

 Історія компанії Deuter бере свій початок в 1898 році, коли Ганс Дойтер "створив" її в Німеччині. І ось, вже понад століття Deuter випускає високоякісну продукцію, необхідну для подорожей і активного відпочинку. Величезний досвід компанії дозволив їй завоювати довіру покупців по всьому світу. Чималу роль у розвитку фірми зіграла Друга Світова Війна, коли було розроблено безліч інноваційних рішень, і був значно розширений модельний ряд виробів, що поставлявся прямо на фронт.

 Рюкзаки виробництва Deuter стали користуватися величезною популярністю в альпіністів з усього світу після 1950-х років. Їх якість була перевірено часом і найвищими вершинами. У зв'язку із зростаючою популярністю такого виду спорту, як Mountain Biking, на початку 1990-х років Deuter почала виробляти рюкзаки, розроблені спеціально для цих цілей.

 Асортимент продукції компанії Deuter досить різноманітний: тут є абсолютно різні моделі рюкзаків на всі випадки життя, високоякісні спальники і захист для мандрівника.Історія Deuter в датах:

1898 - компанія заснована Гансом Дойтером в Аугсбурзі-Оберхаузен. До кінця дев'ятнадцятого століття, компанія забезпечувала Баварську королівську Пошту поштовими мішками і сумками для листонош.

1905 - розширення - виробництво парусів, тканини для білизни, мішковини, накидок для коней і автомобілів було доповнено відділом виробництва та оренди наметів.

1910 - розширення клієнтури. Перших великих клієнтів цікавили, насамперед, рюкзаки, ремені, також великі намети, які користувалися все більшим попитом, особливо серед військових.

1919 -
відкриття нових сегментів бізнесу. Ганс Дойтер починає виробництво валіз, рюкзаків, наметів і тентів для вантажівок. Відділ з виробництва поштових мішків стає акціонерним товариством. Площа, яку займає відділом наметів досягає межі 10 000 кв. метрів. Зал з наметами "Deuter-Zelthallen" вперше експонується на Октоберфест. Компанія бере ім'я власника Ганса Дойтера. Багажні і шкір'яні товари додані в асортимент рюкзаків, наметів і тентів.

1928 -
провідник Віллі Рікмер організовує експедиції в найвіддаленіші куточки Паміру. Deuter надає учасникам рюкзаки, сумки, накидки і намети. З самого початку розробка продукції Deuter велася в тісній кооперації з провідними альпіністами і з використанням їх досвіду. З цього часу і до 1970-х років компанія екіпірує всі великі німецькі експедиції.

1934 -
рюкзак Tauern отримав популярність після німецької експедиції на Нанга Парбат. У той час Tauern став кращим серед відомих рюкзаків, ім'я цієї моделі було популярне протягом 30 років. У наступні роки Deuter продовжував екіпірувати експедиції німецьких альпіністів.

1938 -
Андрель Хекмайер - перше сходження на пік Ейгер по Північній стіні 22 - 24 липня. Андерль і його товариші по сходженню Людвіг Верг, Фріц Каспарек і Генріх Харрер були з рюкзаками Deuter.

1939 - несприятливі роки, в
се виробниче обладнання та намети були взяті для потреб збройних сил.

1945 -
наслідки війни були важкими, потрібно було виживати і розробляти нові продукти на основі існуючих можливостей, застосовуючи весь свій досвід кращих досягнень.

1953 -
Герман Буль - перше сходження на Нанга Парбат (8125 м). Deuter забезпечує експедицію рюкзаками, сумками і наметами. Частина рюкзаків Tauern вперше були виготовлені з нового матеріалу перлон (один із різновидів поліамідного синтетичного волокна). У наступні роки, Deuter продовжує екіпірувати численні експедиції альпіністів. Їх досвід і рекомендації справили потужний вплив на розробку нових продуктів.

1957 -
cімейний бізнес змінюється на акціонерне товариство. В даний час компанія називається "Deuter Industriewerke AG-Augsburg".

1962 -
філія Hallenbau стає самостійним підприємством: "Deuter Hallenbau GmbH, Augsburg". Одна з багатьох експедицій німецьких альпіністів досягає вершини Нанга Парбат, подолавши величезні труднощі.

1968 -
крок у майбутнє - Deuter виробляє першу колекцію рюкзаків з нейлону. Незабаром цей матеріал стає основним у виробництві рюкзаків.

1971 -
лідер ринку, Deuter визнаний провідним виробником рюкзаків, валіз і сумок у Німеччині.

1972 - стабільний ріст,
виробничі та складські приміщення заводу досягають 40 600 кв. метрів. Уже вчетверте, Deuter поставляє для олімпійської збірної Німеччини спортивні та дорожні сумки.

1984 -
запатентована найперша система підвіски "Aircomfort". Система підвіски на базі сітки здійснює революцію на ринку рюкзаків.

1988 -
початок нової ери - альпіністи, гірські гіди і байкери приєднуються до команди розробників і роблять прямий вплив на якість продукції. Всесвітньо відомий альпініст Петер Хабелер, прийнятий в якості партнера і технічного консультанта в Deuter. У своїх експедиціях він перевіряє нові розробки в самих екстремальних умовах аж до 1991 року.

1989 -
першого січня відбувся розділ двох сегментів продукту, туристичних сумок і рюкзаків, від головної компанії "Deuter AG" в "Deuter Sport & Leder GmbH".

1990
-
гірський велосипед стає все більш і більш популярним на початку дев'яностих років. Разом з Енді Хекімайером, Deuter розробив абсолютно новий вид рюкзака - велорюкзак. Перша модель Bike One з новою спинкою Airstripes запущена у виробництво.

1994 -
для забезпечення якості, функціональності і довговічності своїх виробів на конкурентному рівні цін, Deuter повинен переносити виробництва з Німеччини. У 1994 році Deuter об'єднує зусилля з корейським виробником Duke. Те, що починалося з 35 швейних машин у В'єтнамі, перетворюється на спеціалізоване виробництво рюкзаків, яке об'єднує три місцевих фабрики із загальною кількістю співробітників 3,500. Duke виробляє тільки продукцію Deuter.

1995 -
Deuter починає виробництво нової продукції - спальних мішків.

1997
-
Deuter починає тісну співпрацю з Німецькою асоціацією гірських та лижних гідів. Поради та рекомендації гірських гідів для поліпшення продукції має неоціненне значення.

1999 -
народження класичного рюкзака Futura - його очікує неймовірна популярність. Виникає новий клас рюкзаків Aircomfort Futura.

2000 -
черговий раз Deuter підтверджує своє лідерство на ринку Німеччини. Довга і успішна історія, традиції та колективний досвід групи експертів є ключовими факторами успіху.

2001 -
Deuter відкриває дочірню компанію "Deuter США"

2002 -
багатофункціональні рюкзаки серії AC-Lite з системою спинки Aircomfort виходять на провідні позиції завдяки малій вазі. Своєю появою вони встановлюють нові тенденції на ринку.

2004 -
спальні мішки стають все більш важливим видом продукції. В асортимент входять дитячі моделі і 4-х сезонні пухові спальники.

2005
-
Deuter розробив нову концепцію рюкзака із захистом спини. Інтегрований захист сертифікований лабораторією TUV/GS. Вона забезпечує безпеку байкерів і любителів зимових видів спорту. Моделі велорюкзака Attack присуджується золота нагорода за інновацію на виставці Eurobike.

2006
-
керівництво Deuter, компанія Schwan Stabilo Group приймає рішення призначити Берндта Кульмана генеральним директором після 20 років його успішної роботи з брендом. SL - моделі для жінок. Дизайн моделей SL оптимізований для жіночої анатомії командою жінок-спортсменок. Одна з учасниць цієї команди - найсильніша альпіністка Герлінда Кальтенбруннер, яка внесла в розробку SL свій досвід сходжень на всі 14 восьмитисячники нашої планети.

2009 -
для рослих людей випущена лінія рюкзаків EL зі спинкою подовженою на 6 - 9 см. Spectro - Deuter представляє полегшений рюкзак з новою системою підвіски Aircomfort Flexlite.

2010 -
спальні мішки Exosphere і Neosphere виходять на ринок. Еластичні спальні мішки з їх інноваційною конструкцією і високим рівнем комфорту справили величезний вплив на весь ринок.

2013 -
з моменту свого переїзду в Герстхофен в 1997 році Deuter виріс на 800%. Ефективна боротьба за високу якість при зростаючому обсязі роботи зажадала будівництва нової штаб-квартири для Deuter. При будівництві нової будівлі були використані останні досягнення інженерного мистецтва та ресурсозберігаючих технологій з використанням геотермальної енергії. Все це дозволить знизити вплив - будівлі на навколишнє середовище.

Детальніше на сайті виробника: www.deuter.com