До 2010 року біля плато Ай-петрі може з'явитися гірськолижний підйомник.

 До 2010 року біля плато Ай-петрі може з'явитися гірськолижний підйомник. Про його будівництво було вирішено на сесії Ялтинської міськради.Як повідомлялося на сесії, відповідний пункт включений в розділ «Фізична культура та спорт» Програми соціально-економічного і культурного розвитку Великої Ялти на 2007-2010 роки. Планується, що гірськолижний підйомник буде встановлений на 27-му кілометрі траси Ялта — Бахчисарай за рахунок інвесторів. Вартість даного об'єкту складає порядку 600 тис. грн.

 Як повідомив начальник міського управління економіки Володимир Коваль, про можливість встановлення гірськолижного підйомника міська влада почала говорити ще в 1991 році. «Але зробити це за рахунок міського бюджету не дозволяє законодавство» — відзначив В.Коваль.

 Тепер же, за його словами, у випадку, якщо яка-небудь фірма або спортивна організація знайде інвестора, готового вкласти в проект не менше вказаної у вирішенні суми, місто лише вітатиме таку ініціативу. «При цьому ми не виключаємо що знайдуться ті, що бажають здійснити і дорожчий проект, встановивши сучасніше обладнання» — уклав начальник

Новини Криму


Всі новини
Новини