Дорогу від траси Київ-Чоп на Славське планують збудувати у 2011 році

 Наступного року ми плануємо закласти в бюджет і збудувати автомобільну дорогу між трасою Київ-Чоп і смт.Славське, як до одного з центрів Олімпіади, якщо наша країна буде удостоєна такої честі, – заявив 11 серпня під час брифінгу у Львові віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков.

«До 2014-2015 року всі дороги нашої країни будуть абсолютно нової якості. Щодо Львівської області, Національний олімпійський комітет і Міністерство спорту за дорученням Президента України розробляє програму «Карпати-2022» (щодо зимової Олімпіади. – ZAXID.NET ). Плануємо поетапно готувати Карпати до Олімпіади. Заявка буде подаватися в 2014 році, рішення буде в 2015 році», – сказав Колесніков.

 Водночас, розповідаючи про підготовку доріг Львівщини до Євро-2012, Борис Колесніков сказав: «Країна доволі довго була в кризі. Не найбільш грамотні були дії попереднього уряду, та ми про це не будемо говорити. Програма мінімум: стадіони, аеропорти, міські дороги, кільцеві дороги довкола приймаючих міст, зв’язки з державними кордонами, – буде виконана в межах європейських стандартів. Інші дороги будуть модернізовані та реконструйовані. Те, що ми пообіцяли УЄФА, буде виконано».

zaxid.net


Всі новини
Новини