Dynastar

Dynastar - французький виробник лиж і супутнього екіпірування. Станом на 2012 рік, входить як підрозділ в групу Rossignol, проте має свій завод лиж і підтримує власну лінійку продуктів. Фірма заснована в 1963 році.

Спочатку називалася Les Plastiques Synthétiques і випускала лижі Starflex. Нова назва виникла в 1964 році після початку співробітництва з Dynamic як змішання назва Starflex і Dynamic. Об'єднана в 1964 році компанія отримувала назву Dynastar.

Компанія була вперше придбана Rossignol в 1967 році.Спочатку виробництво випускало всього 10 тисяч пар пластикових лиж на рік, але вже через 3 роки на лижах Dynastar стали олімпійськими чемпіонами 13 спортсменів.

Лижі Dynastar використовують такі авторитетні лижники, як Жюльєн Лізеру і Елена Фанкині. Бренд присутій в рейтингу FIS. Сьогодні райдерамі Dynastar є такі зірки як чемпіон світу з фрірайду Guerlain Chicherit олімпійський чемпіон Солт Лейк Сіті Jean-Pierre Vidal, неодноразовий призер олімпійських ігор Lasse Kjus, олімпійська чемпіонка Daniella Ceccarelli.

Успіх бренду забезпечують використання найпрогресивніших технологій, а також унікальна можливість тестувати лижі «не відходячи від виробництва», оскільки компанія знаходиться в одному з найбільш лижних місць світу - долині Шамоні (Франція).

Більше 10 років тому компанія почала також виробляти сноуборди, залучаючи до створення і тестування кращих в світі райдерів: дворазовий чемпіон світ зі сноуборду-кросу Xavier De Le Rue, олімпійський чемпіон Ron Chiodi, переможці змагань Big Mountain Laurent Besse і Alex Coudray, а також відомого своїми досягненнями в змаганнях з фрістайлу Mik Jourdain.

У листопаді 2009 року Dynastar та інший лідер Rossignol ініціювали та фінансували створення документального фільму "Edge of Never” - який знайомить усіх любителів гірськолижного спорту з високогірним катанням і труднощами, які з ним пов'язані. Приводом до створення фільму стала трагічна історія загибелі в 1996 році легенди екстремального лижного спорту і спортсмена Rossignol Trevor Petersen під час подорожі в Шамоні.