Етап Кубка світу з гірських лиж. Не обійшлось без сенсації!

 Досить сенсаційно завершився етап Кубка світу у гірськолижниць в жіночому слаломі у фінському Леві. Хоча його підсумок слід назвати, скоріше, «напівсенсація». І зовсім не тому, що знаменита німкеня Марія Ріш не зуміла перемогти, залишившись другою, а тому, що після першої гонки у жінок в її підсумковій перемозі майже ніхто не сумнівався.
 
 Але не тут-то було! Фінальний заїзд перевернув все з ніг на голову. Відставала від старшої Ріш майже на секунду. За підсумками першого старту найдосвідченіша австрійська слаломістка, багаторазова переможниця етапів Кубка світу і призер Ванкувера-2010 у цій дисципліні Марліз Шільд блискуче провела фінальну гонку і стала єдиною учасницею на етапі.

 Чи то ця обставина подіяло на Марію Ріш, чи то щось інше, але вона показала у другій гонці лише восьмий результат і за підсумками двох спроб програла Шільд три сотих секунди, залишившись в підсумку другою на етапі.

1. Марія Ріш (GER) Німеччина 125
2. Таня Поутіайнен (FIN) Фінляндія 110
3. Вікторія Ребенсбург (GER) Німеччина 100
4. Марліс Шільд (AUT) Австрія 100
5. Катрін Хельцл (GER) Німеччина 86
6. Тіна Мазе (SLO) Словенія 69
7. Мануела Мельгг (ITA) Італія 60

 В неділю 15 листопада, в Леві стартували чоловіки.
 
 Тріумфальним стало повернення в "Білий цирк" одного з найяскравіших його "артистів" - французького слаломісти Жана-Батіста Гранжа який з блиском виграв етап Кубка світу у гірськолижників в спеціальному слаломі, що завершився у фінському Леві.

1. Жан-Баптист Гранж (FRA) Франція 100
2. Андре Міхрер (SWE) Швеція 80
3. Івіца Костеліч (CRO) Хорватія 60
4. Крістіан Девілль (ITA) Італія 50
5. Манфред Прангер (AUT) Австрія 45
6. Сільван Цурбрігген (SUI) Швейцарія 40
7. Манфрід Мельг (ITA) Італія 36


Всі новини
Новини